Taylor Swift makyajı ve sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siz de Taylor Swift gibi retro bir görünüme ve kırmızı dudaklara sahip olmak istiyorsanız Taylor Swift makyajı ile ilgili tavsiyelerimize kulak verin…

Kuyruklu göz makyajını şarkıcılardan, aktrislere ve hatta reality show yıldızlarına kadar ekranlarda gördüğümüz tüm kadınların şu sıralar favorisi…. Seksi ve retro imajıyla kuyruklu göz makyajı, günlük sıradan bir kıyafeti bile tamamen değiştirebilecek bir çekicilik yaratıyor.

Şarkıcı Taylor Swift gözlerinin güzelliğinin farkında olduğu kadar, kuyruklu göz makyajının gücünün de farkında. Swift’in kullandığı bu kuyruklu göz makyajı artık “Taylor Swift makyajı” olarak anılıyor ve milyonlarca hayranı tarafından taklit ediliyor.

Taylor Swift göz makyajı için;

Makyaja göz kapağınıza açık renk bir krem far sürerek başlayın. Daha sonra sıvı bir eyelinerı fırçayla kirpik hizanızdan düz bir çizgi olarak çekin ve kuyruk yapın.

Birkaç saniye eyeliner’ın kurumasını bekleyin ve alt kirpiklerinizin dibine de eyeliner uygulayın. Bunu yaparken alt göz kapağınızın sadece köşelerine eyeliner sürmeniz yeterli. Kirpiklerinize bolca maskara sürün.

Bu makyaj için kolay dağılmayan, suya dayanıklı jel eyeliner kullanırsanız daha iyi bir sonuç elde edersiniz. Eyeliner’ı uyguladığınız fırça da tabii ki çok önemli.

Taylor Swift Makyajı

Taylor Swift  bu makyajıyla iligili en büyük püf noktasının eyeliner ile yaptığı kuyruk olduğunu söylüyor. Bunu yaparken alt göz kapağının uç kısmından yukarı doğru parmağını kullanarak bir çizgi oluşturuyor ve eyeliner fırçasını bu şekilde hareket ettirdiğinde ortaya bu mukemmel kuyruklu makyaj çıkıyor.

Kırmızı dudakların etkisi!

Taylor Swift’in kusursuz retro imajında her zaman kırmızı ruj kullanıyor. Sonuç olarak ortaya mükemmel bir gündüz makyajı ortaya çıkıyor, üstelik bu sade makyaj küçük dokunuşlarla şık bir gece makyajına dönüşebiliyor!

Ten renginize uygun olarak, kırmızının farklı tonlarıyla oynayın. Sürdükten sonra renk değiştiren rujlar değişik bir tercih olabilir. Her zaman seçiminizi klasik tercihlerden yana kullanıyorsanız açık , koyu kırmızı ya da bordo tonlarında mat bir ruj kullanabilirsiniz.

Taylor Swift Makyajı Nasıl Yapılır?

More from the blog

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Gelin adaylarının düğün günü özellikle saç ve makyajlarının en güzel şekilde olmasını ister. Kendilerine ve tarzlarına yakışan bir model seçmeleri için belli kaynaklardan ve kişilerden destek almaktadır....

10 Dakikada Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem güzel görünmek isteyip hem de vakti olmayanlara yönelik hızlı ve pratik 10 dakikada makyaj nasıl yapılır? Tüyoları yazının devamında sizler için hazırlandı. Bakımlı görünmek günümüzün olmazsa olmazları...

Makyaj fırçası nasıl seçilir?

Farklı makyaj fırçaları, yeni başlayanlar için ister istemez kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Yüz için, göz için ve vücut için onlarca makyaj fırçası bulunuyor.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...