Taylor Swift makyajı ve sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siz de Taylor Swift gibi retro bir görünüme ve kırmızı dudaklara sahip olmak istiyorsanız Taylor Swift makyajı ile ilgili tavsiyelerimize kulak verin…

Kuyruklu göz makyajını şarkıcılardan, aktrislere ve hatta reality show yıldızlarına kadar ekranlarda gördüğümüz tüm kadınların şu sıralar favorisi…. Seksi ve retro imajıyla kuyruklu göz makyajı, günlük sıradan bir kıyafeti bile tamamen değiştirebilecek bir çekicilik yaratıyor.

Şarkıcı Taylor Swift gözlerinin güzelliğinin farkında olduğu kadar, kuyruklu göz makyajının gücünün de farkında. Swift’in kullandığı bu kuyruklu göz makyajı artık “Taylor Swift makyajı” olarak anılıyor ve milyonlarca hayranı tarafından taklit ediliyor.

Taylor Swift göz makyajı için;

Makyaja göz kapağınıza açık renk bir krem far sürerek başlayın. Daha sonra sıvı bir eyelinerı fırçayla kirpik hizanızdan düz bir çizgi olarak çekin ve kuyruk yapın.

Birkaç saniye eyeliner’ın kurumasını bekleyin ve alt kirpiklerinizin dibine de eyeliner uygulayın. Bunu yaparken alt göz kapağınızın sadece köşelerine eyeliner sürmeniz yeterli. Kirpiklerinize bolca maskara sürün.

Bu makyaj için kolay dağılmayan, suya dayanıklı jel eyeliner kullanırsanız daha iyi bir sonuç elde edersiniz. Eyeliner’ı uyguladığınız fırça da tabii ki çok önemli.

Taylor Swift Makyajı

Taylor Swift  bu makyajıyla iligili en büyük püf noktasının eyeliner ile yaptığı kuyruk olduğunu söylüyor. Bunu yaparken alt göz kapağının uç kısmından yukarı doğru parmağını kullanarak bir çizgi oluşturuyor ve eyeliner fırçasını bu şekilde hareket ettirdiğinde ortaya bu mukemmel kuyruklu makyaj çıkıyor.

Kırmızı dudakların etkisi!

Taylor Swift’in kusursuz retro imajında her zaman kırmızı ruj kullanıyor. Sonuç olarak ortaya mükemmel bir gündüz makyajı ortaya çıkıyor, üstelik bu sade makyaj küçük dokunuşlarla şık bir gece makyajına dönüşebiliyor!

Ten renginize uygun olarak, kırmızının farklı tonlarıyla oynayın. Sürdükten sonra renk değiştiren rujlar değişik bir tercih olabilir. Her zaman seçiminizi klasik tercihlerden yana kullanıyorsanız açık , koyu kırmızı ya da bordo tonlarında mat bir ruj kullanabilirsiniz.

Taylor Swift Makyajı Nasıl Yapılır?

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.