Taylor Swift Jackie Kennedy’den ilham alıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kennedy ailesine mensup Connor Kennedy ile ilişki yaşamaya başlayan Taylor Swift’in ilham kaynağı Jackie Kennedy.

Sayısız kez Grammy Ödülü alan, yaklaşık 19 milyon dolarlık bir servete sahip olan Taylor Swift, rüyalarının prensini buldu. Amerika’nın siyaset arenasının en güçlü ailelerinden Kennedy’lere mensup olan Connor ile flört etmeye başlayan güzel şarkıcı, giyim tarzını da değiştirdi. Swift’in şimdi en büyük ilham kaynağı stil ikonu olarak gösterilen Amerika’nın eski First Lady’si Jackie Kennedy.

KIRMIZI SEVİYOR
Taylor Swift, Jackie Kennedy’nin zamansız stilinden birçok detayı kopyalıyor. Kırmızı rengi çok seven Kennedy gibi, Swift de galalara ve davetlere kırmızı elbiselerle katılmaya başladı.

ÇİZGİLİ TİŞÖRT
Kennedy, sadece özel zamanlarda değil gün boyu şık olmasıyla moda tarihine ismini yazdırdı. Çizgili tişörtleri çok beğenen Kennedy gibi Swift de sık sık bu tarz elbise ve tişörtleri tercih etmeye başladı.

BÜYÜK GÖZLÜKLER
Büyük gözlükleri çok seven Jackie Kennedy gibi Swift de büyük ve iddialı gözlükler kullanmaya başladı.

DESENLİ VE MAVİ
Çarpıcı desenler ve parlak renkleri başarıyla kombinleyen Kennedy, Taylor Swift için çok iyi bir örnek. Genç şarkıcı da iri desenli ve mavi elbiselerle sık sık arz-ı endam ediyor.

PEMBE TUVALETLER
Çocuksu masumiyetin sembolü olan pembe renk Kennedy için vazgeçilmezdi. Swift de davetlerde sık sık pembe renkli tuvaletler giyiyor.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.