Tatilsepeti.com’da 2012 Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

%40’a varan indirim oranlarıyla yabancı turistten bile daha ucuza tatil yapma fırsatı tatilsepeti.com’da.

Bugüne kadar Ocak ile Mayıs ayları arasında beş farklı dönemde gerçekleşen ve yıllardan beri indirimli tatile gitme şansı olarak değerlendirilen Erken Rezervasyon kampanyaları bu sene daha da erkene alınarak 6 Aralık’ta başladı ve yabancı turistten ucuza tatil yapma imkânı sunuyor.

Yaz tatili için rezervasyon yaptıran yerli turistlerin Erken Rezervasyon döneminde rezervasyon oranı 2006 yılında %15 iken, 2011 yılında bu oran % 50’e kadar ulaştı. Seyahat konusunda verdiği güvenilir hizmetlerle tatil yapmayı sevenlere farklı imkanlar sunan tatilsepeti.com’dan yapılan açıklamada; Türkiye’de erken tatil planı yapma ve Erken Rezervasyon Kampanyalarıyla indirim fırsatlarından yararlanma fikrinin yaygınlaştığı belirtildi. Açıklamada Türkiye’de her geçen yıl daha fazla ilgi gören Erken Rezervasyon talebinin 2012 yılında yüzde 60’e ulaşacağı vurgulandı.

Yaz aylarında Türkiye’de otellerde dinamik fiyatlama sistemi uygulaması yapılıyor. Otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatlarda da artış gözlemlenmektedir. Bu yaz tatile en uygun fiyatlarla çıkmak isteyenlere erken rezervasyon yaptırmalarını öneren tatilsepeti.com Yönetici Ortaklarından Kaan Karayal, “Erken Rezervasyon döneminde hem sezon taban fiyatları kullanılıyor, hem de bu taban fiyatlar üzerinden de % 40 ile % 15 arasında ilave indirimler uygulanıyor. Böylece tatilinizi en ekonomik şekilde satın almış oluyorsunuz. Çok harcama yapmak istemeyenler, yaz tatili planlarını önceden yapıp, indirimden yararlanarak güzel bir tatile çıkabilirler. Ayrıca 12’e varan taksit imkânı ve bazı bankaların ertelemeli ödeme fırsatı bu avantajı daha da büyük hale getiriyor. Türkiye’nin en geniş tatil portalı tatilsepeti.com ’da her bütçeye uygun tatil var” dedi.

Güvenli ve kaliteli tatillerin mimarı tatilsepeti.com, yurtiçinde yüzlerce oteldeki Erken Rezervasyon Kampanyaları avantajlı tatil imkânı sunuyor. Aralık 2011 – Mayıs 2012 döneminde tatilsepeti.com’dan yaz tatili için yapılan erken rezervasyonlarda, normal sezona kıyasla tatil paketlerinde % 40’a varan indirim uygulaması yapılıyor. İlk dönem Aralık sonuna kadar devam edecek.

Seyahat öncesinde tatilsepeti.com’a tıklayarak Yurtiçi Erken Rezervasyon Fırsatları ve Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Kuşadası, Ayvalık gibi birçok popüler tatil bölgesinde bulunan Erken Rezervasyon otelleri içerisinden fiyata göre detaylı arama yaparak en avantajlı, en ucuz erken rezervasyon fırsatına ulaşıp, rezervasyon yaptırmak mümkün. Ayrıca 444 44 20 no’lu Çağrı Merkezi’nden Erken Rezervasyon detayları hakkında bilgi veriliyor.

Erken Rezervasyon ne zaman yapılmalı?
Rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız o kadar ucuz tatile gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tatile gideceğiniz dönemi belirleyip bizleri aramak. Tatil Danışmanlarımız sizler için en uygun tatili bulmanıza yardımcı olacaktır.

Erken Rezervasyondan alınan tatilin iptali
Erken rezervasyon sigortası satın almanız durumunda tatiliniz son 72 saate kadar sigorta altına alınır ve herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz. Ancak erken rezervasyon sigortası almaz iseniz rezervasyonunuz iptali durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Bunları Biliyor muydunuz?

  • BRANDRIX Araştırma şirketinin 2010 yılında Digital Age için yapmış olduğu araştırmaya göre akla gelen ilk tatil portalının %18 ile Tatilsepeti.com olduğunu
  • Yine Digital Age’nin yayınladığı 2011 Ocak ve mart ayına ait en çok ziyaret edilen seyahat siteleri arasında Uçak Firmalarından sonra en çok ziyaret edilen tatil portalı olduğunu
  • 2009 Emit Fuarında, B Planı Araştırma Analiz ve Raporlama tarafından yapılan araştırmaya göre akla gelen ilk tatil portalının %44,2 ile Tatilsepeti.com olduğunu
  • 2008 ve 2010 Altın Örümcek Halk Oylamasında birinciliğimiz olduğunu
  • Şirketimizin 2009 Kırmızı Ödülleri – Basında En İyi İllüstrasyon Birinciliği & En iyi Turizm ve Seyahat Reklam Birinciliği & En iyi Turizm Seyahat Reklam Başarı Belgesi ödüllerine layık görüldüğünü
  • 2008 Kristal Elma – Turizm, Taşımacılık,Eğlence Kategorisi Üçüncülüğümüz olduğunu
  • 2010 yılında www.tatilsepeti.com portalına ziyaret sayısının 16.641.083 olduğunu
  • Türkiye’deki tatilcilerin %80’ ninin tatil araştırmasını internetten yaptığını
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.