Tasarım Harikası Tacs Artık Kollarınızda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saatte sıradışı tasarımları ile TACS, farklı konseptleri ve özgün tasarımı ile ön plana çıkıyor. Pürüzsüz dokunuşu, simetrik profili ve orantısal yapısıyla kimine göre maske görüntüsünü andırırken kimine göre yarım ay görüntüsünü hatırlatıyor. TACS ile her şey yaratıcılığınıza kalmış.

TACS saat koleksiyonu, tasarımcılarının farklı moda fikirlerinin izlerini taşıyor. Kişisel yaşam tarzlarının yansıtılması amacıyla tasarlanan TACS modelleri, kimi zaman bir kamera objektifinden kimi zaman da bir suyun damlayışından ilham alınarak oluşturuluyor. Hem kadın hem de erkek modellerinin bulunduğu TACS, unisex olarak kullanılabiliyor. Yaşam tarzını saatine de yansıtmak isteyen herkese hitap eden TACS saatleri farklı dünyalara ulaşmayı hedefliyor. Modern modaya ilham katan TACS kısa zamanda bir fenomen olma yolunda ilerliyor.

Özgün tasarım konseptini isterseniz bir maske gibi görebilir isterseniz de yarım ay şeklinde düşünebilirsiniz. Hareketli disk özelliğinin yanında,  çeşitli renkli göstergeler kullanılarak; daha eğlenceli hale getiriliyor. Kendi modanızı yaratabileceğiniz TACS, bulunduğunuz her ortamda farklılık yaratmanızı sağlıyor. TACS’in  genel  görünümü, geniş kayışı ve bilekle bütünleşmesi kusursuzluğun  izlenimi oluyor.

Fiyatları; 399-419 TL arasında değişmektedir.

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.