Tasarım Harikası Tacs Artık Kollarınızda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saatte sıradışı tasarımları ile TACS, farklı konseptleri ve özgün tasarımı ile ön plana çıkıyor. Pürüzsüz dokunuşu, simetrik profili ve orantısal yapısıyla kimine göre maske görüntüsünü andırırken kimine göre yarım ay görüntüsünü hatırlatıyor. TACS ile her şey yaratıcılığınıza kalmış.

TACS saat koleksiyonu, tasarımcılarının farklı moda fikirlerinin izlerini taşıyor. Kişisel yaşam tarzlarının yansıtılması amacıyla tasarlanan TACS modelleri, kimi zaman bir kamera objektifinden kimi zaman da bir suyun damlayışından ilham alınarak oluşturuluyor. Hem kadın hem de erkek modellerinin bulunduğu TACS, unisex olarak kullanılabiliyor. Yaşam tarzını saatine de yansıtmak isteyen herkese hitap eden TACS saatleri farklı dünyalara ulaşmayı hedefliyor. Modern modaya ilham katan TACS kısa zamanda bir fenomen olma yolunda ilerliyor.

Özgün tasarım konseptini isterseniz bir maske gibi görebilir isterseniz de yarım ay şeklinde düşünebilirsiniz. Hareketli disk özelliğinin yanında,  çeşitli renkli göstergeler kullanılarak; daha eğlenceli hale getiriliyor. Kendi modanızı yaratabileceğiniz TACS, bulunduğunuz her ortamda farklılık yaratmanızı sağlıyor. TACS’in  genel  görünümü, geniş kayışı ve bilekle bütünleşmesi kusursuzluğun  izlenimi oluyor.

Fiyatları; 399-419 TL arasında değişmektedir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.