Swarovski Sevgililer Günü Serisi Dikkat Çekiyor

tarafından
594
Swarovski Sevgililer Günü Serisi Dikkat Çekiyor
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sevgililer günü yaklaşıyor ve markalar çalışmalarına yön vermeye başlarken Swarovski Sevgililer Günü serisi adından oldukça söz ettirecek. Katalog çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan kampanyanın görselleri internete resmen sızdırıldı. Sızdırılan bu görselleri de hep birlikte analiz edeceğiz.

Dünyaca ünlü çiftleri katalog çekiminde kullanmayı tercih eden Swarovski, IŞILTILI AŞK koleksiyonu ismi ile adından söz ettirecek. Takı ve aksesuar sektörünün mihenk taşı olan Swarovski, ciddi anlamda fark yaratıyor.

Kampanya kapsamında ünlü çiftler yer aldı. Bu ünlü çiftler, güzel bir fon rengi kullanılarak muazzam bir fotoğraf sanatçılığı ile birleştirilerek adından söz ettirdi. Sevgililer günü yaklaşırken alacağınız hediyeleri düşünmeye başladığınızı biliyoruz. Kadınları özel hissettirecek o kadar güzel seçenekler sizlerle birlikte olacak ki, şaşıracaksınız.

Fotoğraf çekimleri son derece eğlenceli bir ortamda gerçekleştirildi. Dolayısı ile çok daha geniş kitlelerce benimsendiğini net şekilde söyleyebiliriz. Fedez ve Chiara çifti, öncelik verilen çiftler gibni görünüyor ancak şuan sadece onların görselleri internet üzerinde sızdırıldı.

Kampanya, Chiara Ferragni ve nişanlısı Fedez, Malaika Firth ve Nate Gill gibi gerçek hayattaki çiftleri barındırıyor. Marka elçisi Karlie Kloss ise 2017 Sevgililer Günü kampanyasının devamı olarak İspanyol erkek model Andrés Velencoso ile çekimlere katıldı.

Tabi ki ürünlere yönelik olarak da bazı seçenekler ön planda tutuldu. Bu paylaşılan ürünleri de sizlere sunacağız. Sevgililer günü mesajı vermek için dünyanın gözde sevgililerini böyle bir koleksiyon içerisinde toplamak, zannediyorum Swarovski markasının bu alanda öncü olmasını sağlayacak. İyi bir promosyon, iyi bir tanıtım bu alanda fark yaratabilmek için oldukça yeterli bir seçenek.

Tabi ki ünlüler kadar ürünlerin de çok ciddi anlamda ön plana çıktığını unutmamak gerekiyor. Taş konusunda dünyanın en büyük markası kuşkusuz. Sevgililer günü serisine dair sizlere bilgiler sunacağız. Şimdi konu üzerine ürün öncelikli olarak biz daha eğilim gösterelim.

Swarovski Işıltılı Aşk Koleksiyonu

Her türlü seçeneği enine boyuna düşünen Swarovski markası tasarımcıları, taş ile elde edilebilecek en iyi görselleri elde etmişler. Takı seçeneklerinde modern tasarım, her ne olursa olsun öncelikli tutulması gereken imkanlar arasında.

Koleksiyona dair o kadar çok görsel sızdırıldı ki biz, sızdırılan bütün görselleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedik. Bileklikler, kolyeler, yüzükler ya da aklınıza gelebilecek daha birçok farklı seçenek adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi görünüyor.

Lafı daha fazla uzatmadan koleksiyona yönelik olarak elimize gelen tüm görselleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istiyoruz.