Suna Dumankaya Kimdir?

tarafından
415
Suna Dumankaya Kimdir?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Suna Dumankaya Türkiye’nin bilinen ilk lokman hatunu olan Fatma Hanım’ın torunudur. Fatma Hanım’ın reçetelerinden biri ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e bile deva olmuştur. 110 yaşına kadar yaşayan Suna Dumankaya’nın anneannesi Fatma Öktem hazırladığı bitkisel karışımlarla birçok kişinin derdine deva olmuştur. Anneannesini merak ve ilgi ile izleyen Suna Hanım’ın bitkilere ve bitkilerin şifa verici özelliklerine merakı ve ilgisi çocuk yaşlarında başlamıştır. 

Anneannesinden öğrendiği reçetelerle Türkiye’nin ilk bitkisel ürünlerle cilt bakımı yapan, bitki bilim ve güzellik uzmanı olmuştur. Doğadan gelen mucizeyi, bilim ile bütünleştirmek ve faydalarını daha büyük kitlelere ulaştırmak isteyen Suna Dumankaya 2007 yılında Yeditepe Üniversitesi ile iş birliği içinde vücut ve saç bakım ürünlerinin üretimine geçmiştir. 

Suna Dumankaya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Suna Dumankaya ürünleri, tarih boyunca doğanın mucizelerini barındıran sağlık ve güzellik sırlarını, günümüz teknolojisi ile her cilt tipine uygun insanın kullanımına uygun kılar.

Sağlık ve güzelliğin lüks değil bir hak olduğunu savunan Suna Dumankaya, ürünlerini her kesimden insana ulaşabilecek şekilde tasarlamış ve güzellik için bir servet ödenmesine engel olmayı ilke edinmiştir. 

Sağlıklı bir güzelliği tercih eden her kadının saç ve vücut ürünlerinde tek seçeneği Suna Dumankaya ürünleri olmuştur. 

Tarihin eşsiz güzellerinin sırlarına Suna Dumankaya ürünleri ile sahip olursunuz. Bugüne dek kullanan her kadının güzelliğine katkıda bulunan ürünleri kullandıktan sonra vazgeçemezsiniz. En doğal hakkınız olan sağlıklı güzelliğe kavuşmak için kendinizi doğanın kollarına bırakın.

Suna Dumankaya sırları ve gizli reçetelerini nerede bulabilirim?
Kendisine miras kalan bu bilgi birikimini, kitaplarında paylaşan Suna Dumankaya aşağıdaki kitapları ilgilenen herkesin bilgisine sunmuştur. 

            -Meslek Sırlarım
            -Mucize Formüller
            -Doğal Sağlık ve Güzellik
            -Doğal Güzelliğin Sırrı ve Güzellik Sırlarım