Stressiz bir hamilelik mümkün

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hamilelik, şüphesiz kadın hayatının en zor dönemlerinden birisi ve kadınlar bu süreçte büyük stres ve büyük mutluluk hissediyor. Hamilelik boyunca endişelerinizi bir kenara bırakın, sakinleşin ve bu özel zamanınızın tadını çıkarın.

Düzenli egzersiz

Düzenli egzersiz, stresle mücadelede en iyi yardımcılardan bir tanesi. Ancak hamile olduğunuzu unutmadan, ağır egzersizlerden kaçınmanız gerekiyor. Hamilelik sırasında en iyi egzersizin ise yürüş olduğu söyleniyor.

Yaratıcı olun

Yaratıcı etkinlikler ile kendinizi meşgul edin. Yeteneğinizi keşfederek gideceğiniz bir kurs, resim ya da blog tutma gibi aktiviteler kafanızı dağıtacak ve size mutluluk verecek.

Bol su için

Hamilelik boyunca özen göstermeniz gerekenlerden biri de bol su içmek. Bol su içmek, (günde en az 8 bardak) sağlıklı bir hamilelik geçirmenize ve strese neden olan toksinleri vücudunuzdan atmaya yardımcı olur.

Bol giysiler giyin

Çok sıkı giysilerden uzak durun. Bol giysiler rahat ve özgürce hareket etmenizi sağlayacak.

Kendinizi şımartın

Güzellik ya da spa salonundan randevu alın. Yeni bir saç ya da güzel bir masaj zihninizi ve bedeninizi dinlendirmek için mükemmel bir seçim olacak.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.