Streç film ile göbek eritme

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Karın bölgesine streç film sararak zayıflamak ve göbekteki yağlardan kurtulmak mümkün mü?

Sorunun cevabı evet! Daha önce yayınladığımız Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme başlıklı yazımızda olduğu gibi bu mümkün. Ancak bu defa bulması daha kolay olan kahve telvesi ve zeytinyağından oluşan karışım yerine başka bir formül kullanacağız. İstediğiniz karışımı veya her ikisini de deneyebilir hangisinin daha etkili olduğunu bizimle paylaşabilirsiniz.

İşte streç film ile göbek eritme tarifi…

 

Streç film ile göbek eritmek için malzemelerimiz:

– Streç film
– E vitamini yağı
– Deniz tuzu veya taze çekilmiş kahve
– Kakao yağı

Göbek eritme formulümüzün yapılışı:

1- Karın bölgenize öncelikle E vitamini yağını masaj yaparak uygulayın. Unutmayın Göbek eritmek sandığınızdan daha kolay haberimizde de anlattığımız gibi “Uygulayacağınız masaj ile ciltteki kan dolaşımı hızlanır ve cilt derisinin ısısı artar. Kan dolaşımının hızlanması hücrelerde yer alan toksinlerin ve vücudunuzdaki fazla suyun vücut dışına atılmasına destek olur.”

2- Masaj sonrası çok fazla abartmadan ve hafif bir şekilde sıkarak streç filmi karın bölgenize sarın.

3- Streç filmi sardıktan sonra bir-iki saat bu durumda bekletin.

4- 1-2 saat bekledikten sonra Streç filmi çıkararak deniz tuzu veya kahve çekirdekleriyle birlikte banyoya gidin. Göbeğinize deniz tuzu veya kahveyi peeling yapıyormuş gibi masaj olarak uygulayın ve ılık bir duş alın.

5- Ilık duşunuzu aldıktan sonra uygulama yaptığınız bölgeye nemlendirici krem sürün.

Bu işlemi göbek bölgenizde uygulayabildiğiniz gibi isterseniz bacaklarınız için de uygulayabilirsiniz. Özellikle bu iki bölgede daha etkin sonuçlar alınabilmektedir.

Önemli bir not olarak eğer uygulama sırasında ve sonrasında cildiniz tahriş olur veya bir hassasiyet duyarsanız uygulamayı sonlandırın.

İşte streç film ile göbek eritme uygulamasını yaparak kilo verdiğini söyleyen bir uygulayıcının önceki ve sonraki halleri..

strecfilmile-gobek-eritme-pegarose.com
Streç film ile göbek eritme

Streç film ile göbek eritme uygulamasının nasıl yapıldığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.