Stil Sahibi Olmak İçin Taktikler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cambridge Düşesi”nin genellikle tercih ettiği markalar arasında olan Temperley London, kısa sürede gözle görülecek şekilde yükseldi. Markanın tasarımcısı ve o zarif tasarımların sahibi Alice Temperley kırmızı halıda ve normal hayatta şık olmanın sırlarını verdi.

Tercihinizi her zaman klasik ve zamansız parçalardan yana kullanın. Eğer giydiğinize pişman olacağınız bir elbise satın alırsanız bunu hayatınızın sonuna kadar unutmazsınız. Bu nedenle özellikle davetlere ya da önemli yerlere katılırken her zaman şık olduğunuzdan emin olacağınız parçalar seçmeye özen gösterin.

Aynı gelinlikte olduğu gibi bir davete giderken de seçeceğiniz renk asla tercih etmediğiniz bir renk olmamalı. Güzel ve alımlı gözükmek için kendinizi rahat hissettiren ve daha önce giydiğiniz renkleri tercih edin. İnsanların elbisenizi değil, sizi görmesini sağlamalısınız.

Davet için hazırlanırken hava koşullarını dikkate almalısınız. Yoğun ve koyu renkler her zaman vücut hatlarınızı daha çok ön plana çıkarır. Bu nedenle yoğun renkler tercih ederek şıklığınızı garanti edebilirsiniz. Fakat davet gündüz vakti yapılıyorsa ya da bir yaz akşamı için yemeğe çıkacaksanız bunun için açık renkler ve pastel tonlara yönelmelisiniz.

Aksesuar konusunda en önemli olan şeylerden bir tanesi minimalist davranmak hatta mümkünse hiç kullanmayın.  Aksesuar yerine eskortunuzun cebine koyacağınız parlak renkli bir rujla idare edin. Çünkü aksesuarları ne kadar az tutarsanız elbisenizin şıklığı o kadar ön plana çıkar.

Ayakkabı denince şu sıralar akla ilk gelen isimlerden biri Charlotte Olympia siz de ünlü tasarımcının ayakkabılarıyla şık olabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.