Sonbaharın vazgeçilmezi babetler Zizigo.com’da!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zizigo.com satın alınan ürünleri 1-3 günde kapıya teslim etmesi, teslimat ve iade sürecinde ücretsiz kargo servisi, iade edilen ürünün ücretsiz olarak kapıdan alınması ve 365 gün iade imkanı gibi özellikleriyle eşsiz bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo.com sonbaharda hem şık hem rahat olmak isteyenler için yeni sezona ait babet modelleri sunuyor. 15 seçkin ayakkabı mağazasının 150 farklı modeldeki babetlerine yer veren Zizigo.com’da babet fiyatları 27 TL ile 269 TL arasında değişiyor.

Bu sene fiyonklu babetler moda!

Zizigo.com’da bu yılın trendine uygun olarak büyük küçük fiyonklulardan farklı formlardaki fiyonklulara, leopar desenlilerden süet ve kürklü olanlarına kadar pek çok çeşitli babet modelinin yer aldığı dikkat çekiyor. Yeni sezon babetlerde gri, siyah, bordo ve karanlık kahverengi renklerinin ağırlıkta olduğu görülüyor.

Zizigo.com’un özel alışveriş deneyimi!   

Sipariş edilen ürünleri 1-3 gün içinde ücretsiz olarak adrese teslim eden Zizigo.com, okul alışverişini son dakikaya bırakanların da en büyük kurtarıcısı konumunda. Zizigo’dan beğenip sipariş ettiğiniz bir ürün en geç 3 gün içinde adresinize ücretsiz olarak teslim ediliyor. Zizigo.com’dan alınan ürünlerde renk ve numara değişikliği de kolaylıkla yapılabiliyor. Eğer herhangi bir nedenden dolayı değiştirme yapmak isterseniz, yine ücretsiz olarak adresinizden ürün alınıyor ve yenisi kısa süre içinde temin ediliyor. Ayrıca Zizigo.com 365 gün iade imkanıyla da büyük kolaylık sunuyor.

Ayakkabı modasını yakından takip etmek ve trendlere uygun istediğiniz ayakkabıyı bulabilmek için www.zizigo.com’u takip etmeye devam edin!

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.