Sonbahara Zayıflayarak Girin Kışı Formda Geçirin

Sonbaharda Zayıflama Önerileri - Pegarose.com
Sonbaharda Zayıflama Önerileri - Pegarose.com
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Küçük kilo verme tüyoları ve zayıflama egzersizleri ile sonbahara girene dek zayıflamaya başlayarak kış mevsimini formda geçirmeniz pek ala mümkün.

Bütün bir tatil süresi boyunca açık büfenin önünden ayrılmayan hanımlar,  size sesleniyoruz. Evet,  evet siz, arkanıza bakmayın hiç.  İtiraf edin bu tatil bütün beslenme düzeninizi bozdunuz değil mi?  Doldurduğunuz o kocaman tabakların pişmanlığını da yaşıyorsunuz şimdi. Biliyoruz. Üstelik size hak veriyoruz, o stantlarda sunulan leziz yiyeceklerin cazibesine kapılmamak mümkün değil. Hem üzülmeyin, çünkü kısa zamanda aldığınız o kiloları nasıl verebilirsiniz, nasıl zayıflayabilirsiniz, nasıl tekrar vücudunuzu forma sokabilirsiniz, yağ toplamaya başlamış karnınızı nasıl düzleştirebilirsiniz, bunları da biliyoruz. Vereceğimiz bazı küçük tüyolar ve zayıflama egzersizleri ile sıkı bir çalışma yaparsanız sonbahara girene dek zayıflamaya başlayarak kış mevsimini formda geçirmeniz pek ala mümkün. Hazırsanız anlatmaya başlıyoruz.

Bazı Yeni alışkanlıklar edinin;

Düşük Kalorili Beslenin

Kendinize bir kalori cetveli hazırlayın. Bu cetvelin sağ tarafına günlük aktivitelerinizi,  harcanan ve harcanması gereken yaklaşık kaloriyi yazın. Sol yanına ise tükettiğiniz yiyecek ve içeceklerin kalori miktarlarını ekleyin.  Bu cetvel günlük olarak kalori dengenizi hesaplamanıza ve ona uygun şekilde beslenmenize yardım edecektir.
Ayrıca genel olarak yiyecek ve içeceklerin ne miktarda kalori içerdiğine dair bilgilenin.  Sebze ve meyveler, hazır gıdalar, et, süt ürünleri, balık ve kuruyemiş çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Fast food tarzı ürünleri hayatınızdan çıkartın. Doğal ve sağlıklı kaloriler içeren yiyecek ve içecekler tüketin.  Kahve ve çayı şekersiz için, krema kullanmayın, hazır rafine meyve sularından vaz geçerek komposto ya da bitki çaylarını hayatınıza sokun.
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.