Sonbahar – Kış Sezonunun En Trend Çanta Modelleri

tarafından
688
Sonbahar – Kış Sezonunun En Trend Çanta Modelleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sonbahar sezonu içerisine girdik ve kadınların şimdiden trend seçenekleri ile alakalı olarak araştırmaları başladı diyebiliriz. Çanta trendleri konusunda markaların son derece farklı ve sıradışı seçenekler üzerinde durduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz sanırım. Türkiye genelinde özellikle bu seçenekler hususunda farklılıklar yaşanıyor. Bizde bu farklılıklar üzerinde duruyoruz.

Sonbahar – Kış modası ile alakalı olarak genele baktığımız zaman birçok farklı yenilik göze çarpıyor. Özellikle de ülkemiz genelinde yaşanan gelişmeler, beraberinde insanlar için internet ortamında modayı takip edebilmek adına birçok farklı yenilik sundu demek yanlış olmaz sanırım. Şimdilerde internet ortamındaki en trend seçenekleri sizlere sunarak fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

Sonbahar – Kış Sezonu En Yeni Çanta Trendlerini Keşfedin

Sonbahar aylarında özellikle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sıra dışı çantalar ile alakalı olarak dünyaca ünlü markalar son derece kreatif ve bir o kadar da kaliteli seçenekleri siz değerli müşterilerine sundu. Her markanın kendine has bir tarz yaratmaya çalıştığını net bir şekilde görebiliyoruz aslında.

Genel itibari ile yeni sezon için hazırlanmış olan en iyi ve en çok tercih edilen çanta modellerini siz değerli okuyucularımız için derleyerek sitemizde sunmak istedik. Şimdi bu ürünleri resim galerisi halinde teker teker inceleme yoluna gidelim.

1# Gucci Marmont Serisi Bel Çantası Modelleri

Görünüm olarak çok ciddi anlamda fark yaratan bu çanta modelleri, kullanışlılık ve görsel anlamda muazzam seçenekleri sizlere sunuyor. Yaratıcı ve konforlu tasarımı ile fark yaratan mükemmel bir seçenek diyebiliriz sanırım.

2# JW Anderson Pierce Serisi Çantalar

Pirsing tarzını benimsemiş olan bu çanta tasarımları, kısa zaman içerisinde Avrupa ülkelerinde çok ciddi anlamda ön plana çıkan seçenekler arasına girdi. Farklı renk seçenekleri de yine aynı şekilde kadınları cezbeden bir diğer olanak.

3# Dior J’Adiyor El Çantası Serisi

Dünyaca ünlü markalardan birisi olan Christian Dior, sıra dışı tasarımlar serisine bir yenisini daha ekleyerek kadınlar için mükemmel el çantası serisi geliştirdi. Görüntü olarak da farkındalık yaratma konusunda oldukça sağlam duruma gelmişler diyebiliriz sanırım.

4# Loewe Puzzle Konsept Çanta Modelleri

Puzzle konsepti ile ciddi anlamda fark yaratan ve renk seçenekleri anlamında da birçok markayı geride bırakan bu seri, kısa süre içerisinde Avrupa internet ortamında en çok konuşulan konsept çanta modelleri arasında yer aldı. Bizde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yoluna gittik.

5# Chanel Gabrilelle Serisi

Chanel markasının yeni sezon için çok ciddi anlamda ön planda tuttuğu modellerden birisinden bahsediyoruz. Kristen Stewart ile birlikte kısa zaman içerisinde kullanımı yaygınlaşan ve moda hale gelmiş olan bu çanta modeli, zaman içerisinde diğer birçok kadının kullanması ile birlikte adeta bir akım haline geldi ve yenilikçi seçenekler sunuldu diyebiliriz. Şimdilerde ise tam bir moda akımı.