Sokak modasında Converse kombin önerileri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İlkbahar ve yaz günlerinin vazgeçilmezi converse ayakkabılar için harika kombin önerileri! Converse ayakkabıları giymenin birçok yolu var.

İlkbahar-yaz sezonunda dolaplar baştan sona değişiyor ve bu stil önerileriyle converse ayakkabılar vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyor.

Converse ayakkabılar neredeyse herşeyle çok yakıştığı için bu trend hiçbir zaman moda sahnesinden silinmiyor.

Sizler için stilinizi geliştirecek sokak modası kombinlerini derledik!

Deri ve converse

Deri kıyafetler sert ve asi bir imaj yaratıyor. Bu yüzden deri parçaları conversele kombinlemeye bayılıyoruz!

Bu stil tatlı bahar günlerinde şehirin altını üstüne getirmek için mükemmel.

Bu stil için, jean şortlar, gri tişört, deri ceket ve converselerinizi kombinleyebilirsiniz. ceketlerin üzerindeki zımbalar harika bir hava katıyor.Ayrıca kombinize oversize bir çanta, güneş gözlüğü ve iri bileklikler eklemeyi de unutmayın!

47259

 

Maksi elbiseler

Bu görünüme bayılıyoruz. İlkbahar-yaz aylarında maksi elbiseler kurtarıcımız oluyor.

Maksi elbiseler ve deri ceketler çok hoş bir kombin oluşturuyor. Beyaz converse bej, krem gibi naturel renklerle giymek için harika.

47260
Converse kombin önerileri!

 

Jean şort

Havalar ısınmaya başlayınca şortlar sokak modasındaki yerlerini almaya başlıyor.

Eğer şortunuzun çok kısa olduğunu düşünüyorsanız, altına kilotlu çoraplardan giyebilirsiniz. Bu stil için converseden daha uygun bir ayakkabı düşünemiyoruz!

47261

 

Gündelik stil

Converse tüm kıyafetlere daha rahat ve gündelik bir görünüm veriyor.

Arkadaşlarınızla sahilde yürüyüş yapacaksanız ilk tercihlerinizden biri boyfriend jeanler, converse ve merserize bir kazak olabilir.

Bu görünümde pantolonunuz bol üstünüzdeki merserize kazak da üstünüze tam olmalı. Conversinizi giyin ve pantolonunuzun paçalarını kıvırın! İşte bu kadar!

47263
Converse kombin önerileri!

Mini elbise

Sıcak havalar için ideal bir görünüm, converse ve mini elbise! Genellikle topuklu ayakkabılarla kombinlenen mini elbiselerin spor ayakkabılarla kombinlenmesi çok hoş.

Ayakkabılarınız sade olduğu için güneş gözlüğü, çapraz akılı çantalar, büyük bilekliklerle stilinizi yansıtabilirsiniz.

Converse kombin önerileri!
Converse kombin önerileri!

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...