Smooth Pop Cazın Divası İstanbul’dan Geçti

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brezilya’nın süperstarı olarak anılan Ive Mendes, Gentleman Jack’in katkılarıyla geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi akşamları İstanbul Jazz Center’da gerçekleştirilen iki muhteşem konserde İstanbullu cazseverlerle buluştu.

Gentleman Jack’in katkılarıyla Türkiye’ye gelen smooth pop cazın Brezilyalı kraliçesi Ive Mendes, 27-28 Nisan akşamları İstanbul Jazz Center’da sahne aldı. Bossanova, soul, caz ve popu harmanlayan son albümü Magnetism’i 2009 yılında çıkaran Ive Mendes, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Olağanüstü yumuşak içimi ve benzersiz aromasıyla paylaşılan her anın tadını artıran Gentlemen Jack ile hazırlanan sürpriz ikramlar eşliğinde bu enfes ses ve yorumun keyfini çıkaranlar arasında, Ajda Pekkan ve Defne Samyeli’nin de yer aldığı birçok ünlü isim vardı. İlk iki albümü 50 milyonun üzerinde satan ve 3 adet Platin plak sahibi olan Ive Mendes, sadece benzersiz sesiyle değil güzel fiziğiyle de dinleyenleri büyüledi. İspanyol, Fransız, Portekiz, Brezilya ve Hint kanı taşıyan Mendes, yumuşacık sesiyle Brezilya ritimlerini birleştirdiği performansında izleyenlerden tam not aldı.

More from the blog

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

Yılbaşı Gecesi için Yılbaşı Ağacı Alternatifleri

Yılbaşı gecesinin yaklaştığı şu günlerde en çok araştırılan konulardan birisi olan yılbaşı ağacı alternatifleri ile alakalı olarak sizlere önerilerde bulunacak ve detaylara eğileceğiz. Yeni...

Evinizi Yılbaşına Hazırlamaya Ne Dersiniz?

Yılbaşı konseptini en güçlü şekilde hissettirmek için kokuları tercih edebilir, evinizi birbirinen güzel kokulu mumlarla donatabilirsiniz.

Türkiye’nin En Popüler Youtuber’ları

Bugün farklı bir konuya değinmek istedik ve fikir sahibi olun, daha iyi seçenekleri değerlendirin diye Türkiye'nin en popüler Youtuber'ları ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunabilmek...