Sizi Gerçekten Seviyor mu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkekler bu cümleyi kurmakta çoğu zaman zorlanır ama sizi sevdiğini anlamak hiç de zor değil!

Kadınlar olarak, erkeklerin aksine “Leb” demeden “Leblebi”yi anlamak konusunda neredeyse uzmanlaştık. Bunun sebebi; erkeklerin hislerini biz kadınlar kadar rahat ifade edememesi olabilir. Özellikle ilişkilerde erkeklerin gösterdiği ilgi, alaka hissettiklerinin yanında az kalabiliyor.

Hele ki konu “Seni seviyorum” demekse onlar için bu iyice zor bir hal alıyor. Ama bunu diyememesi tabii ki, sizi sevmediği anlamına gelmez. Biz de bu yüzden seven erkeği anlamanın birkaç yolunu sizler için anlattık!

Etrafında dolanıyor!

Birine onu sevdiğini söylemek sanıldığının aksine ya da sizin beklediğinizin aksine çok da kolay değil. Özellikle ilişkinin ilk zamanlarında bu dile getirebilmek oldukça zor. Çünkü ne tepki vereceğinizi tam anlamıyla kestiremiyorlar. Ama yine de bu cümlenin etrafında sürekli dolanırlar. Sizi sevdiğini belki de söylemeyecektir ama size olan hayranlıklarını her fırsatta dile getireceklerdir.

Gözler her şeyi anlatır mı?

İnanın, anlatıyor. Siz bir şeyler anlatırken gülümseyerek konuşmanızı izlemesi, gözlerini sizden alamaması, hayran hayran bakışları “Seni seviyorum” demenin belki de en güzel çeşidi olabilir.

Bunlara devam ettiği sürece, bunu dile getirmesi için acele etmemenizde fayda var. Tadını çıkarın! Beyefendi size bayılıyor!

seviyormu-pegarose

Küçük sinyaller!

Bir erkek için aşık olduğunu kabullenmek oldukça zordur. Ama inanın seven bir erkeği anlamak hiç de zor değil. Sizin sevdiğiniz ya da sevmediğiniz şeyleri ezberleyecek ve size küçük sürprizler hazırlayacaktır. Bu ufak bir not, sevdiğiniz bir içeceği hazırlamak ya da en sevdiğiniz tatlıyı size getirmek olabilir.

Eşyalarınızı yakında tutar!

Evinde unuttuğunuz herhangi bir eşyanızı asla atmayacak ya da size geri vermeye çalışmayacaktır. Onların etrafında olması henüz itiraf edemese de onu huzurlu hissettirir.

Büyük planlar!

Eğer bir erkek size gerçekten değer veriyorsa, sizinle harika vakit geçirmek için her anınızın muhteşem bir anı olarak kalacağı planlar yapmadan duramaz. Bu birlikte geçireceğiniz bir hafta sonunu tüm ayrıntılarıyla planlamak ya da sizinle yeni yerler keşfetmek olabilir. Ama asla “Ne yapsak ya?” diye düşünmeyecek ve düşündürmeyecektir.

Hangi burç neden aldatır ve aldatılırsa ne yapar?

Konu ister aşk, ister dostluk, ister iş olsun. Her insan evladının aldatılmaya alerjisi vardır değil mi? “Aldatan kendini aldatır!” sözü ziyadesiyle doğru. Ama bu beni sivri, hınzır, cüretkar bir dille burç ve yükselen burca göre aldanma tepkileri bohçasını ortaya dökmekten alıkoymaz.

Aldatan Erkekler Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

İlişkilerde diğerlerine nazaran affedilme oranı en düşük hatalardan biri: Aldatmak!

Sevgilinizin sizi aldattığını gösteren işaretler!

Sevgilinizin sizi aldattığını anlamanız için sevişirken başka birinin ismini bağırmasını beklemeniz ya da onu aksiyon üzerinde basmanız gerekmiyor.

Sevgilinizin sizi aldatmasını önlemenin 7 yolu

Sevgilinizin sizi aldatmasını engellemenin bir yolunu mu arıyorsunuz?

Kaynak: Womenist

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.