Sizi daha ince gösterecek bikini modelleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fazla kilolarınız yüzünden plajda kötü görünmekten korkmayın! Sizi daha zayıf gösterecek modelleri keşfedin!

Kalçanız eğer büyükse ve daha ince görünmesini istiyorsanız bikininizin alt kısmını çok büyük tutmayın. Etekli ve şortlu bikinilerden uzak durun. Renkli bikinileri tercih ediyorsanız alt parçası tek renk ve koyu olmasına dikkat edin.

Eğer göğüsleriniz küçükse üçgen bikiniler size göre değil. Straplez bir model ya da fırfırlı bir modelle göğüslerinizi daha dolgun gösterebilirsiniz.

Probleminiz göbeğinizleyse parlak renklerden kesinlikle uzak durun. Mat her zaman daha iyidir. Tankinilerden uzak durun. Bu model dikkatleri direk göbeğinize çekicektir. Derin kesimli bikinilerle harika bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Büyük göğüslerinizin daha düzgün görünmesini istiyorsanız kalın ipli üçgen bikiniler tam size göre. Göğüs ölçünüz 90 ve üzeri ise bu model size istediğiniz desteği sağlayacaktır. Bikininizin içine koyacağınız gizli sütyenlede göğüsleriniz daha derli toplu duracaktır.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.