Siyah noktalardan kurtulmanın yöntemleri

Siyah noktalar, özellikle burun etrafında kümelenir ve yüzde rahatsız edici bir görüntüye yol açar.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siyah noktalar, özellikle burun etrafında kümelenir ve yüzde rahatsız edici bir görüntüye yol açar. Bu can sıkıcı noktalarla mücadele etmek için Mynet Kadın olarak size, denediğimiz bazı doğal yöntemleri önereceğiz.

Ev yapımı yöntemler işinize yarayabilir, ancak siyah noktalarınız ısrarcıysa doktorunuza danışarak medikal çözüm üretmeniz gerekir.

siyah-2

1- Limonun yarısını kesip üstüne 3-4 damla bal damlatın. Bu limonu yüzünüze, özellikle de siyah noktalı bölgelere sürün. Bu karşımı yüzünüzde 5 dakika kadar kalsın, sonra soğuk suyla yüzünüzü yıkayın.

siyah-3

2- Daha önce kullanmadığınız yeni bir diş fırçasına bir miktar diş macunu sürün. Siyah nokta olan alanı ıslatın ve fırça ile küçük hareketlerle siyah noktalar gidene kadar ovalayın.

siyah-5

3- Elma sirkesi ve karbonat karışımını siyah noktalı bölgelere sürerek noktacıklardan kurtulabilirsiniz.

siyah-4

4- Bir parça kozmetik kil ile bir miktar elma sirkesi ya da suyu karıştırarak oluşturacağınız maskeyi yüzünüze sürüp kurutun ve sonra maskeyi yüzünüzden temizleyin.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.