Siyah noktalardan basit yöntemlerle kurtulmanın yolları!

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

İşte, siyah noktalardan basit yöntemlerle kurtulmanın yolları! Bunları uygularsanız siyah noktalarınıza elveda diyeceksiniz!

Evde kendinizin yapabileceği birtakım uygulamalarla siyah noktalardan tamamen kurtulma imkanınız var. Siyah noktalar özellikle kadınların tenlerinde asla görmek istemedikleri ve hemen kurtulmak istedikleri bir sorundur. İşte siyah noktalardan hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanın yolları.

1-) Domates Uygulayın

Domateste bulunan antiseptik özellik sebebiyle gözeneklerinizdeki tıkanıklardan kurtulmak için en etkili yoldur. Domatesin kabuğunu yüzünüze sürmek için kullanın. Özellikle gece yatmadan önce sürerseniz, çok daha etkili olacaktır.

2-) Limon kullanın

Limonun antiseptik ve antioksidan özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Bundan dolayı da limon siyah noktalardan kurtulmak için etkilidir. Limon oldukça asidik bir yiyecektir. Bu yüzden cildi tahriş etmemesi için limon suyuna bir miktar su karıştırarak seyreltin. Eğer çok daha etkili olmasını istiyorsanız, içine bir miktar tuz ekleyin. Bu karışımı siyah noktaların bulunduğu bölgelere sürün. İyice kuruması için bekleyin. Gece boyunca yüzünüzde kalsın, sabah yüzünüzü yıkayın. Siyah noktalardan kurtulurken, cildiniz daha temiz ve parlak olacaktır.

3-) Yumurta ve Bal Uygulayın

Çiğ yumurtanın beyazı ile balı karıştararak bir macun oluşturun. Özellikle siyah noktaların bulunduğu alanlara yoğun olmak üzere, tüm yüzünüze sürün. 30 dakika içinde cildinizde bir gerilme hissedecekseniz. Yüzünüzü ılık su ile iyice yıkabilirsiniz.

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.