Silk&Cashmere 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Silk&Cashmere, 2012-2013 Sonbahar-Kış sezonu için ‘yaşsız ve zamansız’ bir koleksiyon hazırladı…

Nesiller arasındaki kuşak farkı yıllar içinde keskinliğini kaybederken yaşam tarzında, giyim kuşamda yaşanan ayrışmalar günden güne azalıyor. Artık günümüzde anneler ve kızlar benzer tarzda giyiniyorlar. Bu değişimin en başından beri farkına varıp tasarımlarına yansıtan Silk&Cashmere2012-2013 Sonbahar-Kış sezonu için ‘yaşsız ve zamansız’ bir koleksiyon hazırladı.

Mükemmellik arayışını mübalağaya kaçmadan, o hassas çizgide başarılı bir şekilde koleksiyonlarına yansıtanSilk&Cashmere, dünyada ve ülkemizde yılın modasında esen fırtınaları yeni sezon tasarımlarında meltem tadında sunuyor. Koleksiyonda kullanılan desenlerin tümü uluslararası tasarımcılar tarafından hazırlanırken, çiçek çocuklarına ünlem yapan kocaman pastel çiçekler, tendy-tech silueti oluşturan grafik desenler, kadınların gözbebeği leopar baskılar, Silk&Cashmere’in zerafet süzgecinden geçerek hayat buluyor.

Tüm zamanların unutulmayan ve ara ara başrole soyunan şal desenleri ve ekoseler elbette ki vazgeçilmezler arasında ve en çok yakıştıkları kaşmirin üzerinde hüküm sürmekte… Kürk, süet, deri ve güderinin kaşmir ve ipeği pekiştiren modelleri bu yıl ki koleksiyonda oldukça geniş bir bölümü kapsamakta… Elegan kadının vazgeçilmezi kaşmirle ipeğin en güzel bütünleştiği pul, inci, kristal ve lurex ise klasik cazibenin arkasında ince dokunuşlarla kendini belli ediyor…

Kürk ya da deri yakalarla farklılaşan bolero ceketler ve pelerinler, bu yıl elbise modasına göz diken evaze, ajuste, pileli eteklerin üzerine düşünülmüş. Bu yıl yine çok moda olan desenli chemisier elbiselerin üzerine triko, hırka ya da derin V’ler giymek kadınların vazgeçemeyeceği bir alışkanlığa dönüşecek. Bol pantolonların ve kruvaze ceketlerin olmazsa olmaz tamamlayıcısı ilan edilen ipek gömlekler ise farklı kuplarda, 24 renkte çıkıyor karşımıza. Kah satenden, kah şifondan özel tasarım kol düğmeleri ve kombin eşarp ve fularları ile…

Pelerinlerin vücuda tamamen oturan souspulles’lerle giyileceği çoğu kruvaze olması beklenen mantoların yakalarından gömlek fiyonklarının ve degaje yakaların çıkarılacağı, uzun gömleklerin kısa ceketler ve taytlarla giyileceği; elbise, manto ve döpiyeslerin revaçta olacağı bir Silk&Cashmere kışı kadınları bekliyor.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.