Şıklığın değişmez kuralları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ufak detaylarla daha güzel ve stil sahibi görünmeye ne dersiniz?

Aksesuarda limit

Aksesuarın ne kadar önemli olduğunu söyleyen birçok tüyosu var. Ancak aksesuar bir kıyafeti güzelleştirdiği kadar çirkinleştirebilir de. Aksesuarınız kıyafetinizi önüne geçmemeli. Ne kadar aksesuar sevseniz de hepsini bir arada takmaktan kaçının. Her seferinde farklı aksesuarlarla farklı havalar yaratmaya çalışın.

Tarzınızı ifade edin

Eğer seksi hissediyorsanız, iddialı giyinmekten korkmayın. Seksi olmak demek çıplak olmak demek değil. Boğazlı siyah bir trikoyla da çok seksi olabilirsiniz. Yeter ki neyin içinde nasıl hissettiğinizi bilin ve ona göre giyinin. Tarzınızdan ödün vermeden rahat hissettiğiniz parçalarla istediğiniz kimliğe bürnünün.

Renkten korkmayın

Kimsenin giymediği kadar renk kullanın. Eğlenceli renkler olan yeşiller, pembeler, turuncular sizin dostunuz olsun. Üstelik bu renklerin çok olduğunu da unutmayın. Canlı renkli kıyafetlerin ruh halinizi de olumlu etkilediğini hatırlatalım. Her mevsim renklerle hayatınıza eğlence katın.

Spor da giyinin

Sweatshirtlerinizi ya da şortunuzu sadece sporlarla giymeyin. Saten pantolonların üzerine sweatshirtler giyin ya da kot pantolonunuzun üstüne renkli bir tshirt ile kombinleyerek hasır bir şapkayla farklı bir tarz yaratın. Bu kıyafetlerin rahatlığı tartışılmayacağı için keyfini her an çıkartın.

Abiyenin tadını çıkarın

Düğün, mezuniyet ya da bir davete gidiyorsanız bu özel gecenin hakkını verin. Her gece kıyafeti kendi içinde göz kamaştırıcıdır. Gece elbisenizi gecenin konseptine göre belirlemeyi unutmayın!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.