Sıkı kalçalar ve kalkık bir popo için

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yuvarlak fakat sıkı kalçalar ve kalkık bir popo… Feminitenin en önemli iki unsuru! Ancak yaşın ilerlemesi ve yer çekiminin etkisiyle yağ dokuda erime ve popoda sarkma meydana geliyor. Dolayısıyla yaz mevsimini yaşadığımız şu günlerde estetik kaygılarımızın da başında geliyor. Poponuzun şeklinden memnun değilseniz, uzmanların sunduğu uzun vadeli üç etkin yöntemle daha güzel bir siluete kavuşabilirsiniz.

Endopeel

popo-3

Cerrahi herhangi bir uygulama istemeyen kişiler için mevcut neştersiz seçenekler arasında Endopeel denilen ve Türkiye’de yeni kullanılmaya başlanan bir yöntem en etkili seçenekler arasında. Gerçekten de sorunsuz ve pratik bir çözüm sunuyor. Dr. Levent Türbedar Endopeel yöntemi hakkında bize şu bilgileri veriyor; “Bu yöntemin sonucunda tam tabiriyle ‘Brezilya poposu’ oluşmakta. Yani daha yuvarlak, daha kalkık ve daha sıkı. Hem de sonuç on dakika sonra başlıyor ve altı ila sekiz ay kadar devam ediyor ve istendiğinde tekrarlanabiliyor. Bilinen hiçbir yan etkisi yok. Kısacası bir yaz sezonunu Endopeel ile destekleyip, ertesi sezonu da spor yaparak geçirebilirsiniz. Bu yöntemde; fındık yağıyla karbolik asidin karıştırılmasıyla elde edilen bir madde direkt adele içerisine enjekte ediliyor. Adele içerisinde vaküalizasyon şeklinde bir reaksiyon oluşturuyor. Bu geçici olarak adale liflerinin şişmesine sağlayarak enjeksiyon yapılan bölgeye hacim kazandırıyor. Yani bölgeyi şişirerek hem kaldırıp hem de sıkılaştırıyor. Adale dokusundaki bu hacim ve sıkılaşma etkisi, altı ila sekiz ay içinde hiçbir kalıcı hasar bırakmaksızın ortadan kalkıyor.”

Protezle Popo Büyütme

popo

Yapısal olarak biçimsiz popo şekli ya da yeterli hacmi olmadığı için düz görünen popo kişilerde estetik görünüm açısından tatminsizliğe neden oluyor. Giysiler tam oturmuyor, istendiği gibi dolgun ve iddialı durmuyor. Neyse ki günümüzde bunu gerçekleştirmek için önünüzde başarıyla uygulanan güvenilir ve kalıcı seçenekler mevcut. Bu seçeneklerden Protezle Popo Büyütme Yöntemi hakkında Op. Dr. Hüseyin Güner bilgi veriyor; “Eğer popoda belli bir büyüklük varsa, üst kısmı çıkık alt kısmı yeterliyse; kısaca poponun şekli güzel ama tek problem küçük olmasıysa, o zaman hastadan alınan yağ ile popoyu büyüterek çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Ancak poponun şekli bozuk ve küçükse, o zaman popo protezi (gluteal implant) ile büyütme yapıyoruz. En ideal yöntem, popo kıvrımlarının iç kısmındaki orta hatta ufak bir kesi yapıp, popo adaleleri arasına 300 ila 500 gramlık bir protezi sola, aynı ölçülerde bir protezi de sağa yerleştiriyoruz. Bunlar göğüs protezinde kullanılanlardan farklı, popo için özel tasarlanmış, dizaynı özel protezler. Ameliyat sonrası hastanın birkaç gün yüz üstü yatması gerekebiliyor. Implant’lar oturma yüzeyinde olmadığı için hasta oturup kalkarken hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Gözükmeyen bir yerdeki ufak bir kesiden girildiği için operasyon sonrasında iz kalmıyor. Popo büyütme işlemleri bedensel gelişimini tamamlamış tüm yaş grupları için uygun.”

Örümcek Ağı Estetiği

popo-02

Yaz mevsimine sayılı günler kala, en fazla başvurulan operasyonlardan biri olan popo estetiği; kadınların biçimli ve yuvarlak hatlı kalçalara kavuşmalarını sağlıyor. Üstelik yeni teknik Örümcek Ağı estetiği ile kesi izi olmadan son derece kısa ve konforlu bir iyileşme süreci yaşanıyor. Op. Dr. Bülent Cihantimur çalışmalarında gelinen son durum hakkında şu bilgiyi veriyor; “Yüz bölgesine uygulayıp son derece başarılı sonuçlar aldığımız Örümcek Ağı estetiğini, popo bölgesinde de uygulamaya başladık. Sarkık ve biçimini kaybetmiş popoya, Örümcek Ağı estetiği ile öncelikle bir ağ örüyoruz. Sonrasında popoya canlılık ve hacim kazandıracak, Cihantimur Yağ Transferi tekniğini uyguluyoruz. Hastanın kendisinden alınan yağ hücresini, örülerek ağ şekline getirilen iplerin arasına enjekte ediyoruz. Hücrelerle zenginleştirilmiş plazma jel yağ transferi sayesinde herhangi bir dolgu uygulamasına gerek kalmaksızın poponun dikleşmesini ve form kazanmasını sağlıyoruz. Popo bu uygulamalarla kalkık, biçimli ve gülümseyen bir surat gibi canlı gözükmeye başlıyor. Bu iki tekniği birleştirerek oluşturduğumuz popo estetiği sayesinde, hastalarımız kısa zamanda, etkili ve son derece konforlu geri dönüşler alıyorlar.”

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.