Sıkı göğüsler için yapmanız gerekenler

Sıkı göğüsler için yapmanız gerekenler
Sıkı göğüsler için yapmanız gerekenler
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her kadın sıkı göğüslere sahip olmak ister. Özellikle doğum yaptıktan sonra deforme olan göğüslerinizi birkaç ufak ipucuyla eski haline döndürebilirsiniz. İşte sıkı göğüsler için yapmanız gerekenler…

– Yanlış sütyen seçimi göğüslerinizin deforme olmasına neden olacaktır. Bu yüzden sütyen seçerken doğru beden ölçülerinizde tercih etmelisiniz. Spor yapıyorsanuz bunun için de ayrı bir spor sütyeni kullanmalısınız.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Daha dik göğüsler için göğüs dikleştirme egzersizleri

– Göğüslerinizi sıkılaştırmanın bir diğer yolu da göğüs kaslarınızı çalıştırmaktan geçiyor. Göğüslerinizi forma sokmak için düzenli olarak ortalama 2’şer kiloluk ağırlıklara sahip şişeleri, kollarınız gergin olacak şekilde indirip kaldırın.. 15 dakika’lık 3 set halinde yapacağınız bu egzersiz göğüslerinizin sıkılaşmasına yardımcı olacaktır.

– Soğuk duş göğüslerin sıkılaşmasını ve dikleşmesini sağlıyor. Duş alırken göğüslerine önce 2 dakika soğuk su ardından ılık su tutarak bunu 10 dakika kadar tekrarlayın. Kan dolaşımınızı hızlandırarak göğüslerinizin daha sıkı ve gergin hale gelmesini sağalayacak.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Sıkı ve Dik Göğüsler için Egzersizler

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.