Sıcak havalarda yağlarınızı dondurarak incelin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Günümüzde obezite, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık sorunları arasında yer alıyor. Obezitenin yanı sıra fazla kilolarda, güzellik ve sağlık açısından problem yaratıyor. Güzel bir vücuda sahip olmak isteyen herkes, yaz gelmedenspor salonlarına koşuyor ve terleyerek zayıflamaya çalışıyor. Zamanını ve parasını boşa harcamak istemeyenlere Medikal Estetik Doktoru Emre çiçek, yepyeni bir teknoloji olan Cooltech ile tek seansta 12 cm’e kadar incelmenin mümkün olduğunu söylüyor.
Medikal Estetik Doktoru Emre ÇİÇEK, Türkiye nüfusunun yüzde 37’sinin kilolu, yüzde 32,8’i ise obezite sorunu yaşadığını belirtiyor ve zayıflamak isteyenlerin milyarlarca dolar harcadığını vurguluyor.  “Dondurarak zayıflama, hem ekonomik, hem de belirli bölgelerde gitmeyen bölgesel kilo problemi yaşayanlar için ideal bir yöntem. Bu yöntemle vücuttaki istenmeyen fazla yağ dokusu kontrollü soğutmayla donduruluyor ve cildin elastikiyeti ve collagen yapısı bozulmadan zayıflama ve şekillendirme sağlanıyor” diyor. Dondurularak yok edilen yağ hücrelerinin, vücuttan doğal bir şekilde, lenf dolaşımı yoluyla atıldığını bu sistemin karın, kalça, bacak, bel, kol gibi lokal ve inatçı kilo problemi olan bölgelerde çok iyi sonuçlar alındığını belirtiyor.
Dr. Emre Çiçek, tek seansla ve ortalama 70 dakikalık bir uygulama ile incelmenin ve beden küçülmesinin sağlandığını, genellikle bir seanslık uygulamanın yeterli olduğunu ancak birden çok bölgede (aynı anda hem basen hem karın gibi) kilo problemi varsa 2 seanslık uygulamaların yapılabildiğini söylüyor. “Uygulamadan 15-20 gün sonra, sonuçlar belli olmaya başlıyor, özel bir Diyet ya da egzersize ihtiyaç kalmıyor, istenilen maksimum sonuçlar tedaviden 90 gün sonra görülebiliyor” diyor.
Dr. Emre ÇİÇEK,  zayıflama ve güzellik adına yapılan; bilinçsiz uygulamaların ve bilinçsiz diyetlerin telafisi güç sonuçları da ortaya çıkarabildiğine dikkat çekerek, kilo vermede insanların stressiz, pratik ve kalıcı çözümlere olan ihtiyacını, doktor kontrolünde yağ hücrelerinin dondurulmasıyla giderebileceklerini belirtiyor.
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.