Shumix ile Baharınız Şenlenecek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cevahir AVM. Shumix’de baharınız şenlenecek! %25 sürpriz indirim ile sezona merhaba diyen Shumix birbirinden iddialı ayakkabı markaları ve aksesuarları ile yine göz dolduruyor.

Ayakkabı meraklılarının yakın takipçisi Shumix İlkbahar / Yaz sezonunda, Camel Active, Mountain Walk, EMU, Travelsoft 24 HS, Converse, Onitsuka Tiger, Birkenstock, U.S. Polo, New Balance, Pierre Cardin, Diesel, Dexter, Merrell, Superga, Skechers, Sebago dünya markalarını ve  Shumix, Shoe Story, Tyler, Next tech, Alan Shore, 18+’ı sizlerle buluşturuyor.

Cevahir AVM.’de, büyük metrekare konsept mağazacılığında dünya markalarını tüketici ile buluşturan Shumix mağazası ayakkabı tutkunlarının vazgeçilmez tek adresi.

Shumix’den bir müjde daha! www.markafoni.com, www.limango.com ve www.trendyol.com adresleri ile size daha da yakınız…. “Sevdikleriniz ve sizin için sadece Shumix”

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.