Shumix ile Baharınız Şenlenecek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cevahir AVM. Shumix’de baharınız şenlenecek! %25 sürpriz indirim ile sezona merhaba diyen Shumix birbirinden iddialı ayakkabı markaları ve aksesuarları ile yine göz dolduruyor.

Ayakkabı meraklılarının yakın takipçisi Shumix İlkbahar / Yaz sezonunda, Camel Active, Mountain Walk, EMU, Travelsoft 24 HS, Converse, Onitsuka Tiger, Birkenstock, U.S. Polo, New Balance, Pierre Cardin, Diesel, Dexter, Merrell, Superga, Skechers, Sebago dünya markalarını ve  Shumix, Shoe Story, Tyler, Next tech, Alan Shore, 18+’ı sizlerle buluşturuyor.

Cevahir AVM.’de, büyük metrekare konsept mağazacılığında dünya markalarını tüketici ile buluşturan Shumix mağazası ayakkabı tutkunlarının vazgeçilmez tek adresi.

Shumix’den bir müjde daha! www.markafoni.com, www.limango.com ve www.trendyol.com adresleri ile size daha da yakınız…. “Sevdikleriniz ve sizin için sadece Shumix”

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...