Shopio ile işiniz internette!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Google‘ın girişimi; IdeaSoft, Garanti Bankası ve Yurtiçi Kargo’nun desteği ile gerçekleşen Türkiye’de henüz eticaret ile tanışmamış firmaların eticaret’e sıfır maliyet ile atılmasına imkan veren işiniz internette projesi bugün hayata geçti.

 

Ülkemizde eticaret’in gelişmesine büyük katkı sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi olan Shopio, katılımcı firmaların desteği ile bir yıl boyunca ücretsiz olarak;

  • Domain
  • Hosting
  • SSL Sertifikası
  • Eticaret Yazılımı (Shopio)
  • Sanal Pos
  • Ücretsiz Teknik Destek
  • Ücretsiz Reklam Desteği (Adwords)

imkanlarından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Yurtiçi Kargo desteği ile ürünlerinizi oldukça avantajlı fiyata gönderebiliyorsunuz. Bir yıl boyunca hiçbir ücret ödemeden bu hizmetlerden yararlanabilmek için iseTürk Ticaret Kanunu‘na göre bir şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Eticaret’e girmek isteyen ancak bu yönde bir yatırım yapmaktan çekinen herkesi eticaret ile tanıştıracak olan bu proje işini internete taşımak, ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen tüm şirketlere masrafsız, zahmetsiz bir altyapı sunuyor.

İşinizi internete taşıma rehberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Shopio’dan genel olarak bahsedecek olursak internete ve eticaret’e yabancı kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek kadar şık ve anlaşılır bir arayüze sahip olduğunu söyleyebilirim. Kurulum adımları son derece basit. Bir kaç dakika içerisinde sitenizi kurarak hayata geçirebiliyorsunuz. Ürün ekleme, kategori oluşturma ve seo çalışmaları ise en keyifli kısmı, insanın sitesinden çıkası gelmiyor.

 

Kaynak:e-ticarettv.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.