Shakira’dan Fit Vücut ve Düz Karın Sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Muhteşem sesinin yanı sıra danslarıyla ünlü Shakira, dümdüz karnını ve fit vücudunu dansa borçlu ünlüler arasında yer alıyor. Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, tüm dünyayı sağlıklı ve aktif bir yaşama davet ediyor. Shakira, kendi beslenme ve düz karın sırlarını açıkladı.

İşte Shakira’dan yaza girerken fit vücut ve düz karın sırları…

  • Kişisel mutluluğun sırrı vücut sağlığına gösterdiğimiz özenden geçiyor. Egzersiz yapan, dans eden, doğru beslenen ve sağlığına özen gösteren insanların iç sağlığı dış görünüşlerine de yansır. Bu sebeple hareketli bir yaşamı doğru beslenmeyle desteklemek, bedensel ve fiziksel mutluluk için çok önemli.
  • Düz bir karın ve fit bir vücudun olmazsa olmazlarının başında sağlıklı beslenme ve sağlıklı sindirim sistemi geliyor. Bunun için günlük öğünlerimize mutlaka yoğurt, ceviz, badem, tam tahıllı gıdalar, yulaf kepeği, keten tohumu ve zencefil gibi yiyecekleri dahil etmeliyiz.
  • Özellikle Activia gibi probiyotik içeren yoğurtlar sindirim sistemimizin düzenlenmesine destek olur. Probiyotik yoğurdun en az 15 gün düzenli tüketilmesi karında şişkinliği, kabızlığı ve sindirim sorunlarının önlenmesine yardımcı olur.
1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.