Seyahatlerde Yeni Rota: “Spiritüel Turlar”

Alternatif tatil yaklaşımıyla yepyeni bir tatil anlayışının izini süren tur firmaları, yaptıkları ilginç organizasyonlarla, maceradan, yogaya, spordan, meditasyona kadar geniş bir yelpazede farklı istekleri karşılıyorlar.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Alternatif tatil yaklaşımıyla yepyeni bir tatil anlayışının izini süren tur firmaları, yaptıkları ilginç organizasyonlarla, maceradan, yogaya, spordan, meditasyona kadar geniş bir yelpazede farklı istekleri karşılıyorlar.

Son zamanlarda oldukça moda olan alternatif tatiller, konsept tatil imkanları sunarken; belli ilgi alanındaki kişilerin etkileşim halinde oldukları bir yandan da etkinliklerini gerçekleştirdikleri bir organizasyon modeliyle karşımıza çıkıyor.

Bu konsept tatiller arasında en çok dikkat çekenlerden biri de “Spiritüel Turlar”. Katılımcıların, meditasyon ve yoga yapmak, inzivayı deneyimleyerek sessizlik içinde kalmak ya da hiç konuşmadan bir hafta geçirmek gibi ruhsal, bedensel ve zihinsel arınmaya yönelik çalışmaları gerçekleştirdikleri spiritüel turlar, katılımcıların çokluğu ve beklentilerin karşılanmasındaki başarısı ile dikkat çekiyor.

Yaptığı Feng Shui çalışmaları ve Spiritüel Organizasyonlarla önemli etkinliklere imza atan Osman Can Aydoğmuş, Bilgi Paylaşım ve Atlantik Tour’un birlikte organize ettiği Brezilya seyahati de, dikkat çekici spiritüel tur organizasyonlarından biri olarak geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Osman Can Aydoğmuş’un tur liderliğinde gerçekleşen organizasyonda, dünyanın dört bir yanından insanların ziyaret ettiği, çağımızın en ünlü şifacılarından biri olan John Of God’un Brezilya’da kristal madenleri üzerine kurulmuş özel arınma ve şifa merkezine gidildi.

Dünyanın sayılı özel yerlerinden biri olduğuna inanılan John Of God’un spiritüel arınma merkezine gidenler, burada geçirdikleri günlerde bazen binlerce kişi ile birlikte bazen de kendi başına, arzu ettiği bir yerde tek başına meditasyon yapıyor, tamamen meditatif konumda özel enerjilerin aktive olduğu masajlara katılıyor, spiritüel törenlerle ruhsal, bedensel ve zihinsel bir arınma yolculuğu yaşıyor.

Temmuz ayında yeni bir organizasyonla yeniden Brezilya’ya gidileceğini belirten Osman Can Aydoğmuş, “Bugüne kadar pek çok spiritüel organizasyon ve tur gerçekleştirdik. Atlantik Tour ile birlikte yaptığımız John Of God organizasyonları için çok fazla talep geliyor, biz de bu talepler için yeni tur programları açıyoruz. Bizler gibi spritüel uğraşları olan kişiler için bu tip alternatif tatil organizasyonları önemli bir ihtiyacı karşılıyor” diyerek, alternatif tatil turlarının gördüğü ilginin altını çiziyor.

Spiritüel ilgi alanına sahip, yaşamına spirüel bilgilerin prensiplerini katan, meditasyon ve yoga ile uğraşan, uzak doğu öğretileri ve binlerce yıllık aydınlanma yöntemlerini kullanan kişilerin oldukça rağbet gösterdiği John Of God’un merkezini bugüne kadar pek çok önemli devlet başkanının ve ünlünün de ziyaret ettiği biliniyor. Peru Cumhurbaşkanı, Brezilya Başbakanı, Oprah Winfrey bu önemli isimlerden sadece birkaçı. Bu ziyaretlerin en önemli sebeplerinden biri de Jonh Of God’un şifacı kimliği. Son elli yılda sayısız kişinin fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarının, John Of God tarafından gerçekleştirilen proseslerle iyileştiği de bu merkez hakkında söylenenler arasında yer alıyor. John Of God’un şifa çalışmalarını tamamen ücretsiz olarak, asla para kabul etmeden gerçekleştirdiği biliniyor. Katılımcılar sadece konaklama, yeme içme, farklı etkinlikler ve rehberlik için ücret ödüyorlar.

Spritüel Turlar Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişim

Osman Can Aydoğmuş

organization@osmanjaan.com | www.osmanjaan.com | www.johnofgodturkiye.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.