Seyahat sağlık sigortası artık internetten alınacak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünün verilerine göre, geçtiğimiz yıl 59 milyon yurtdışı seyahati gerçekleşti. En fazla yurtdışı seyahati, Mayıs ve Ekim ayları arasında yapılırken, bu senenin Nisan ay sonu verilerine bakıldığında, önceki seneye göre yüzde 12 artış gerçekleştiği görülüyor.

İster tatil için olsun, ister iş seyahati, yurtdışına çıkan Türk vatandaşları vize başvurularında “Vize Sigortası” olarak da bilinen “Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası” yaptırmak ve vize başvurularında sunmak zorundalar. Bu sigorta yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, medikal bilgi / organizasyon, sigortalının tıbbi nedenlerle seyahatte olduğu yabancı ülkeden nakli veya geri dönüş seyahati, sigortalının vefatı halinde cenazenin nakli, acil mesajların iletilmesi teminatları için güvence sağlıyor.

Vize başvurularında ibraz edilmesi gereken Seyahat Sağlık Sigortasını online olarak satın alabilmek hayatı kolaylaştıran bir yenilik olarak sigortadukkanim.com tarafından sunuluyor. Vize sigortası olarak da bilinen, yurtdışı seyahat sağlık sigorta poliçesini site üzerinden online olarak düzenlemek ve satın almak mümkün. Siteden satın alınan poliçeler yazıcıdan çıktı alındığı andan itibaren kullanıma hazır hale geliyor. Böylelikle, vize başvurularında zorunlu tutulan bu sigortayı internet üzerinden çok kısa sürede temin etmek mümkün hale geliyor.

Seyahat sağlık sigortası satın almak için: http://www.sigortadukkanim.com/seyahat-saglik-sigortasi

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...