Sevgilinizin sizi aldattığını gösteren işaretler!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sevgilinizin sizi aldattığını anlamanız için sevişirken başka birinin ismini bağırmasını beklemeniz ya da onu aksiyon üzerinde basmanız gerekmiyor. Kıyafetlerinde saç teli veya hem cinsiniz parfüm kokusunu bulamamanız da aldatılmadığınız anlamına gelmiyor. O sizi aldatıyorsa bunu zaten içten içe biliyorsunuz aslında. Hem zaten konu aldatılmak olduğunda ben daha hiç kimsenin “Aaa hiç beklemiyordum, çok şaşırdım” dediğini duymadım. Herkes aldatıldığını içten içe hissediyor özünde. Ama kimi sevdiğine konduramıyor “Benim sevgilim yapmaz” diyor, kimiyse kendine konduramıyor “Beni hayatta aldatmaz” diyor. Halbuki aldatılmanın çok az bir kısmı ne kadar güzel, başarılı, akıllı, çekici veya seksi olduğunuzla ilgili. Burada “kim niye aldatır”ın detaylarına girmeyeceğim. Çünkü o bambaşka ve upuzun bir yazının konusu. Ama aldatılıp aldatılmadığınızı merak ediyorsanız ve daha da kötüsü aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız işte size “aldatanlar”ın klasik davranışlarından bazıları. Okuyun ve kendiniz karar verin.

1.    Ciddi bir ilişkiye hazır olmadığını söylüyor. Ama yine de her gün sizinle konuşmaya devam edip geleceğe yönelik bir ilişkinin sinyallerini veriyor. İlgi gösterdiği için siz de ileride değişebileceğini düşünüyorsunuz.

2.    Telefonunu uçak moduna alıyor. Beraber olduğunuz fotoğraflara bakmak istediğinizde ona gelen mesajları görmenizi istemiyor.

3.    Telefonunu tuvalete giderken bile yanından ayırmıyor.

4.    Sizin sahip olduğunuzdan daha çok kız arkadaşı var. Ve sadece birkaç tane erkekle görüşüyor.

5.    Sürekli onunla görüşmenize rağmen hiçbir arkadaşıyla tanışmadınız. Sürekli meşguller.

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.