Sevgililer gününe Özel Outlet Mücevher Fırsat Günleri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu kez Sevgililer Günü için yapılıyor.

Sereks Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu kez sevgililer için düzenleniyor. 05-11 Şubat 2014 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek olan organizasyon, yaklaşmakta olan Sevgililer Günü için büyük fırsatlarda dolu. Hem bütçeme uygun hem de şık bir mücevher alsam iyi olur diyenlerdenseniz Outlet Mücevher Fırsat Günleri tam size göre. Etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, ve küpeler bulmak mümkün. Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nin simgesi olarak sadece bu organizasyon için Barok Pırlanta tarafından özel olarak üretilen pırlanta taşlı altın kalp kolye ise 1.050 TL. yerine 490 TL’ye satılacak.

Üretici firmaların sezon sonu stoklarını ve ihraç fazlası ürünlerini %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satacağı Outlet Mücevher Günleri, 11:00 – 21:00 saatleri arasında girişler ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde

Organizasyonda ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Tarih: 05-11 Şubat 2014

Yer:  Harbiye Askeri Müze

Ziyaret Saatleri : 11.00  – 21.00

 

Bilgi için:

Sereks Fuarcılık – 0.212.516 21 50

www.sereks.com.tr

Outlet Mücevher Fırsat Günleri
Outlet Mücevher Fırsat Günleri
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.