Sevgililer gününe Özel Outlet Mücevher Fırsat Günleri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu kez Sevgililer Günü için yapılıyor.

Sereks Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu kez sevgililer için düzenleniyor. 05-11 Şubat 2014 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek olan organizasyon, yaklaşmakta olan Sevgililer Günü için büyük fırsatlarda dolu. Hem bütçeme uygun hem de şık bir mücevher alsam iyi olur diyenlerdenseniz Outlet Mücevher Fırsat Günleri tam size göre. Etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, ve küpeler bulmak mümkün. Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nin simgesi olarak sadece bu organizasyon için Barok Pırlanta tarafından özel olarak üretilen pırlanta taşlı altın kalp kolye ise 1.050 TL. yerine 490 TL’ye satılacak.

Üretici firmaların sezon sonu stoklarını ve ihraç fazlası ürünlerini %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satacağı Outlet Mücevher Günleri, 11:00 – 21:00 saatleri arasında girişler ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde

Organizasyonda ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Tarih: 05-11 Şubat 2014

Yer:  Harbiye Askeri Müze

Ziyaret Saatleri : 11.00  – 21.00

 

Bilgi için:

Sereks Fuarcılık – 0.212.516 21 50

www.sereks.com.tr

Outlet Mücevher Fırsat Günleri
Outlet Mücevher Fırsat Günleri

More from the blog

Daha Sağlıklı Olmak için Yiyebileceğiniz 7 Kuruyemiş

Kuruyemişler protein, sağlıklı yağlar ve antioksidanlarla dolu sağlıklı atıştırmalıklardır. Dengeli bir beslenmede meyve, sebze ve kepekli tahıl yemenin yanı sıra, mükemmel bir ara öğün...

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

“Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York Times Square’de tanıtıldı

Çin'in 5 Kasım'daki 2. Uluslararası Uluslararası İthalat Fuarı'nın açılış gününde, “Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York'taki Times Square'de tanıtıldı ve dünyanın dört bir...

Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluk

The Mill kahve severlerin dünyasına, dumanı üstünde tüten sıcak ve içten bir gülümseme vaadiyle merhaba diyor.