SEO ajansı Webtures Yurtdışına Açılıyor

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

WEBTURES arama motoru devi olan Google İrlanda ofisine sadece metrelerce uzaklıktaki yeni ofisi ile Google ofisine komşu olan ilk Türk firmalarından biri olarak tarihe geçti. İnternet reklamcılığı ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bu firma aynı zamanda siteler için arama motoru stratejileri belirleyerek onların bulunabilirlik seviyelerini yükseltmektedir.

Arama motoru optimizasyonu sektör dili ile yani SEO internet sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için yapılan bir dizi işlemler bütününden oluşuyor. Sitenin internet dünyasında popüler hale getirilerek aranan kelimelerde otorite sağlanması bu çalışmanın ilk amacını oluşturuyor.

7 Yıldır zirvede ve sektörde yerini kaptırmayan WEBTURES bu başarısının sırrını ise paylaşmak olduğunu iddia ediyor. Sürekli olarak ücretsiz web analiz, SEO kaynakları, SEM çözümleri, görsel videolar ve diğer materyaller ile sektörü destekleyen bir yapısı bulunan WEBTURES ülkemizde ise şu değerli firmalar ile çözüm ortaklığı içerisindedir. AKŞAM, KİĞILI, MİGROS, TCHİBO, YATAŞ bu markalardan sadece birkaçını oluşturmaktadır.

SEO ajansı Webtures Yurtdışına Açılıyor
SEO ajansı Webtures Yurtdışına Açılıyor

Google dünyasında yaşanan gelişmeleri daha sıkı takip etmek mi yoksa global pazarda seo çözümleri adına yeni markalar ile iş anlaşmaları sağlanması mı bu ofisin açılmasının temel sebebi oldu bilinmiyor fakat WEBTURES ve çalışan firmalar sürekli olarak yükselmeye devam ediyor.

WEBTURES ile çalışmak için öncelikle site adresinizi ve sektörünüzü iletmeniz gerekmektedir. Zira ticari kurallar gereği WEBTURES her sektörden sadece bir firma ile çalışmayı kabul ediyor.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...