Selülite neler iyi gelir?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Selülit nasıl mı geçer? Kadınlar selülite karşı tüm yöntemleri denediler ve sonuçları paylaştılar!

Bugüne kadar sayısız öneri duydunuz, fakat bunların bir farkı var: 100 kadın bunları bir ay boyunca test etti, onayladı. Stylist dergisinde yer alan sonuçlar bu yüzden büyük bir heyecana sebep oldu. Bu haberden sonra artık ne yapmanız gerektiğini biliyor olacaksınız.

Hiç üşenmediler, tüm güzellik mitlerini deneyip ya elediler, ya da onayladılar.

Yosun banyosu

Deneğe haftada iki kez 20 dakika boyunca yosun banyosu yapması söylendi. Henüz banyoda ve vücut sıcakken selülit görünümü azalsa da bir süre sonra eski haline döndüğü tespit edildi. Etki, kalıcı olmadı.

Kahve taneleri

Kahve kullanmaya gönüllü olan bir kadın haftada iki kez 10 dakika boyunca sıcak suyla duş alırken bacaklarına kahve çekirdekleriyle masaj yaptı. Bir ayın sonunda selülitler hafifçe azalmış ve çok daha sıkı bir cilt görünümüne kavuşmuştu.

Kakao kreması+şeker kamışı+kahve tanecikleri

Denek tedaviye devam edemedi. İşlem son derece çirkin bir dağınıklığa sebep oldu. 10 dakikalık ilk uygulama sonunda ciltte hassasiyet ve kızarıklık gözlendi. Can yakan bir uygulama olduğundan sıcak su durumu kötüleştirdi.

Bal

Bal, denekte ağda etkisi yaptı! Bir ay boyunca haftada dört kez denendi. Daha sonra terapi günde iki olarak belirlendi. Bir ayın sonunda selülit görünümünde hiçbir değişiklik olmadı.

İngiliz tuzu (magnezyum sülfat)+okaliptüs yağı

Farklı kullanım aralıkları denendi. Birkaç kullanımdan sonra deneğin ilk fark ettiği şey cildindeki inanılmaz yumuşaklık ve pürüzsüzlük oldu. Bu ikili zahmetsiz şekilde peeling etkisi yaratıyordu. Fakat selülit görünümde değişiklik olmadı.

Elma sirkesi+ardıç yağı

Haftada birkaç kez 20 dakika boyunca gönüllüye bu karışımı denemesi söylendi. Kokunun korkunç olduğunu belirten denek süreci tamamlamakta zorlandığını itiraf etti. Ciltte gıdıklanma hissi yarattığını söylenen karışım selülit görünümünü azaltmayı başaramasa da, daha pürüzsüz bir cilt oluşturdu.

Masaj

Sadece rutin banyo düzeni içinde sabun beziyle kendine masaj yapması söylenen deneğin bir ay sonunda bacaklarında çok az miktarda değişiklik gözlendi. Portakal kabuğu görünümünde olan selülitli bölgeye etki etmişti.

Limon suyu+acı biber

Denek günde üç kez bu karışımı suyla karıştırarak içti. 30 gün sonra deneğin bacakları inanılmaz görünüyordu. Selülitler çok net bir şekilde azaldı. Bu karışımın bünyeyi de tazelediği sonuç notları arasına eklendi.

Zeytinyağı+ardıç yağı

Katılımcı, bir haftanın sonunda hiçbir değişiklik gözlemezken daha sonra dramatik bir değişiklik oldu. Dört haftanın sonunda sadece selülitleri yok denecek kadar azalmamış, cildi de bebek gibi olmuştu. Kadın, bu karışımı ömrü boyunca kullanacağını söyledi.

Hindistan cevizi yağı+duş fırçası

İşte gerçek mucize!

Denek, henüz ilk haftanın sonunda değişimin farkına vardı. sorunlu bölgeye duş fırçasıyla masaj yaparak uyguladığı Hindistan cevizi yağı bacaklarına baştan aşağı bir gençlik kazandırmıştı. Haftada üç kez uygulandığında en sorunlu ciltlerde bile sonuç alınabileceği deney raporuna eklendi.

 

 

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...