Selülit sorunu ve doğal tedavi yöntemleri

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Her kadın için selülit sorunu büyük bir problemdir. Kadınların ortak derdi olan selülitten kurtulmak için evde uygulayabileceğiniz birçok alternatif var. İşte onlardan birkaçı.

1 – Kuru fırçalama

Selülitten kurtulmanın en kolay yollarından birisi kalçalarınıza yaptığınız kuru fırçalama işlemidir. Bu fırçalama kan akışını hızlandırır ve derinin üst yüzeyinden toksinlerin arındırılmasını sağlar. Kuru fırçalamayı günde 5 dakika boyunca yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Selülit nasıl geçer ve selülit giderici yiyecekler hangileri?

Haberimizde ilerlemek için lütfen aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.