Sekste İç Çamaşırının Önemi

Sekste İç Çamaşırının Önemi
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sıkıcı bir seks hayatı yaşıyorsanız bunu biraz canlandırmaya ne dersiniz?

Sürekli aynı şekilde hiç bir aktivite olmadan yapılan seks zamanla sıkıcı hale gelir. Bu hem sizin hem de sevgiliniz için geçerlidir. Öyleyse buna birazcık heyecan katmanın zamanı geldi.

Seks ve İç Çamaşının İlişkisi

Öncelikle seksi bir görev olarak düşünmeyin. Bunu daha eğlenceli ve zevkli hale getirmenin yolu önce kendinizi seksi hissetmekten geçer. Bunun için öncelikle dikkat etmeniz gereken pürüzsüz bir vücuttur. Bu işe başlarken önce ağda yaptırmaya ne dersiniz?

Ardından vücudunuza parlaklık verecek kremler sürün. Bu kremler sayesinde hem sevgilinizin aklınızı başınızdan alırsınız hem de kendinizi pürüzsüz bir bedenin içinde daha rahat ve seksi hissedersiniz.

Ardından yapacağınız şey ise tabii ki seksi bir iç çamaşırı seçmek. Bunun için illa jartiyer giymenize gerek yok. Demek istediğimiz o pamuklu külotlardan kurtulmanız. Daha kadınsı ve daha seksi iç çamaşırlarına yönelin. Sevgilinizin sizin yumuşacık pürüzsüz teninize dokunurken bir yandan da dantellerin ve stringlerin aklını başından almasına izin verin.

Son önerimiz ise bu kez seksi siz başlatın. Bunun için özel bir gün olmasına gerek yok. Sevgiliniz ve siz çok yorgun olabilirsiniz. Fakat bize inanın yorgun bir günün ardından seks yaparak kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 

Womenist.net

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.