Seksi Trend: Sırt Dekoltesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu sene podyumlarda göğüsler, kapalı yakaların altına saklandı. Tasarımcıların 2012 yaz sezonu için sırt dekoltesini tercih ettiler, bu harika bir haber!

Spor kesimli kıyafetlerde bile kesikli dekoltelere rastladık. Bu yüzden gardıropları hazırlamanın tam zamanıdır!

Nasıl giymeli?
Çekici ve baştan çıkarıcı olmak istiyorsanız, sırt dekoltesi doğru bir tercih. Dekolteniz başlı başına görsel bir şölen yaratmaya yettiği için, aksesuar konusunda abartmanıza hiç gerek yok. Zarif topuklu bir ayakkabı ve clutch bir çanta kıyafetinizi tamamlamanız için yeterli.

Kimler giymeli?
Tabii sırt dekoltesi başta en çok düz ve pürüzsüz sırtı olanlara, bir de geniş omuzlulara yakışıyor. Üzgünüz, fakat bu trend pek sütyen takmak zorunda olanlara göre değil. Özellikle abiye kıyafetlerde kesinlikle sütyeninizin görülmemesi gerekiyor. Yine de yapışkanlı sutyenlerle size uygun olup olmadığını bir deneyebilirsiniz.

Nerede ve ne zaman giymeli?
Özellikle gala, davet, mezuniyet, düğün gibi bakışları üzerinizde toplamak istediğiniz günler için ideal bir seçim diyebiliriz. Yalnız bunun için uygun sezonu mutlaka beklemek gerek; ne de olsa kıyafetinizin en çarpıcı kısmını ceketle kapatmak istemezsiniz.

Hangi ünlüler giyiyor?
Liv Tyler, Rihanna, Scarlett Johansson, Claire Danes ve Bar Refaeli sırt dekoltesinden vazgeçemeyenler arasında yer alıyorlar.

 

Kaynak: elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.