Seksi Trend: Sırt Dekoltesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu sene podyumlarda göğüsler, kapalı yakaların altına saklandı. Tasarımcıların 2012 yaz sezonu için sırt dekoltesini tercih ettiler, bu harika bir haber!

Spor kesimli kıyafetlerde bile kesikli dekoltelere rastladık. Bu yüzden gardıropları hazırlamanın tam zamanıdır!

Nasıl giymeli?
Çekici ve baştan çıkarıcı olmak istiyorsanız, sırt dekoltesi doğru bir tercih. Dekolteniz başlı başına görsel bir şölen yaratmaya yettiği için, aksesuar konusunda abartmanıza hiç gerek yok. Zarif topuklu bir ayakkabı ve clutch bir çanta kıyafetinizi tamamlamanız için yeterli.

Kimler giymeli?
Tabii sırt dekoltesi başta en çok düz ve pürüzsüz sırtı olanlara, bir de geniş omuzlulara yakışıyor. Üzgünüz, fakat bu trend pek sütyen takmak zorunda olanlara göre değil. Özellikle abiye kıyafetlerde kesinlikle sütyeninizin görülmemesi gerekiyor. Yine de yapışkanlı sutyenlerle size uygun olup olmadığını bir deneyebilirsiniz.

Nerede ve ne zaman giymeli?
Özellikle gala, davet, mezuniyet, düğün gibi bakışları üzerinizde toplamak istediğiniz günler için ideal bir seçim diyebiliriz. Yalnız bunun için uygun sezonu mutlaka beklemek gerek; ne de olsa kıyafetinizin en çarpıcı kısmını ceketle kapatmak istemezsiniz.

Hangi ünlüler giyiyor?
Liv Tyler, Rihanna, Scarlett Johansson, Claire Danes ve Bar Refaeli sırt dekoltesinden vazgeçemeyenler arasında yer alıyorlar.

 

Kaynak: elmaelma.com

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.