Seksi Kalça Egzersizleri

Kalça kasları birkaç parçadan oluşan büyük bir kas grubudur. kalçanı sıkı ve dik bir hale getirmek için etkili bir şekilde çalıştırman gerekir.

Seksi Kalça Egzersizleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kalça kasları birkaç parçadan oluşan büyük bir kas grubudur. kalçanı sıkı ve dik bir hale getirmek için etkili bir şekilde çalıştırman gerekir. Umay Villa’nın hazırladığı bu pilates egzersizleriyle, sımsıkı bir kalçaya kavuşabilirsin.

Bütün kadınlar dik ve sıkı bir kalçaya sahip olmak ister ama bu yalnızca istemekle olmaz. Gerçekten güzel bir kalçan olsun istiyorsan, biraz emek harcaman gerektiğini baştan söyleyelim. Kalça kaslarını etkili biçimde çalıştırmak ve hedefi tam on ikiden vurmak için egzersizleri doğru şekilde yapmalısın. Çünkü çoğu egzersizde, kalçayı çalıştıracağım derken üst bacaklara haddinden fazla yüklenebilirsin.

Umay Villa’nın hazırladığı bu egzersiz programı tam anlamıyla kalça kaslarına odaklanıyor; pratik ve etkili yollarla onları çalıştırıyor. Villa, “Bu hareketlerle gluteus medius, gluteus maximus, vastus lateralis ve biceps femoris kasları etkili bir şekilde çalışıyor” diyor. Bu egzersizleri haftada en az üç gün uygula. Hepsini tamamladıktan sonra bir set daha yap. İlerledikçe set sayılarını arttırabilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.