Seks sonrası kadınlar ne ister ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Evet beyler, şimdiki haber sizler için. Mükemmel bir gece geçirdiniz, artık uyuma vakti öyle değil mi? Fakat partnerinizin içini okuyun! O sizce uyumak mı istiyor, yoksa sizin ona bir şeyler söylemenizi mi?

Bu soru 1000 kadına soruldu ve alınan cevaplar sizler için derlendi. Bu sonuçlara çok fazla önem vermeniz sizin açınızdan kesinlikle harika olacak. Deneyin ve görün!

Yüzde 44 kadın temasla rahatlıyor!
Seksin ardından partnerinize dokunmanız, okşamanız ve onu öpmeniz onun tamda istediği şey! Çünkü vücut oksitosinle (dokunma hormonu) doluyor. Bu onu ve sizi çok mutlu edecek. Kesinlikle denemelisiniz!

Peki hangi bölgelerine dokunmalısınız?
Hassas bölgelerden kaçının! Mesela göğüsler… Bu bölgeler daha çok seksi çağrıtıracağı için siz onun bel çukuruna odaklanın. Bu yumuşak dokunuş ona güven verir ve sadık olduğunuzu hissettirir. Ayrıca kasık bölgelerine de kan akışı artar.

Yüzde 25 kadın yeni bir seks istiyor, hemde hemen!
Uzmanlara göre vajinadaki kan, penistekinden daha yavaş çekiliyor ve buda daha uzun süre uyarılmış olarak kalmasını sağlıyor. O yüzden ona dokunuşlarınızı biraz daha hafifletin ve ondan aldığınız tepkiye göre yeni bir sekse başlayın. Bu onu verilen mükemmel bir ödül olacak!

Peki nasıl yapmalısınız?
Hassas olan klitoris bölgesine baskıdan kesinlikle kaçınmalısınız. Bunun yerine ona daha tensel temaslarla bulunun ve daha hoşuna giden öpücükleri boynuna, kulak memelerine ve göğsüne kondurun. Harika bir sekse daha hazırsanız başlayabilirsiniz.

Yüzde 24 kadın güven sağlayan bir konuşma istiyor!
Birçok kadına göre seks sonrası konuşmak mükemmel bir duygu. Bu durum ona güven ve sadakat hissi veriyor. Bu yüzden onunla olabildiğince sakin ve huzur dolu bir muhabbet açabilirsiniz.

Peki nasıl bir şekil almalısınız?
Kaşık pozisyonuna geçin. Kulağına kısık ve tahrik edici bir sesle sır verir gibi konuşun. Bu onun çok fazla hoşuna gidecek ve rahatlayacak. Ayrıca artık ne kadar seksi olduğunu söylemenin ve onu duygusal olarak zirvelere taşımanın tam zamanı!

Yüzde 6,4 kadın bir sonraki seks için çay içmeli!
Kadınların birçoğu seks sonrası sıcak bir içecek ister. Nedeni ise otonom sinir sisteminin seks esnasında uyarılması ve vücut ısısnın artması. Bu nedenle de orgazm sonrasında da kadın vücut sıcaklığını dengelemek için sıcak bir şeylere ihtiyaç duyar.

Peki siz ne yapmalısınız?
Papatya ve meyankökü özlü çay hazırlayabilirsiniz. Papatya çayı onu rahatlatırken, meyankökü libidosunu artırır.

Yüzde 0,6 kadın seks sonrası tv izlemek istiyor!
Dikkat beyler, bu hiç hoş bir şey değil. Unutmayın seks sonrası televizyon izleyen bir kadın o gün asla seks yapmaz. Çünkü artık isteği kaçmış olur.

Peki bu konuda ne yapmalısınız?
Tabii ki televizyonu yatak odanızdan dışarıya çıkarmalısınız. Yapılan araştırmalar televizyon olmayan odalarda çiftler ayda sekiz kere seks yapıyor, fakat televizyon olan odalardaki çiftlerde bu sayı yarısına daj, ulaşmıyor.

 

Kaynak: Elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.