Seks renginiz hangisi ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Renklerin aşk ve seks hayatınızı etkilediğini biliyor muydunuz? Gündüzleri güven ve sadakat arayan eşler yatakta heyecan mı istiyor?

Bunları öğrenmek için çok kısa bir teste hazırsanız başlayalım.

Ad ve soyadınızda geçen harflerin çoğunluğu hangi renkteyse seçin ve ilerleyin.

Kırmızı
A, J, S, Ş, I, İ, R

Turuncu
B, K, T

Sarı
C, Ç, L, U, Ü

Yeşil
D, M, V

Mavi
E, N, H, Z

Mor
F, O, Ö, G, Ğ, P, Y

Kırmızı
Coşkulu, kendinden emin, bazen de kontrolsüz olan kişilerin rengi. İhtiraslı bir aşk yaşarlar. Bu renk sekse; kaba, umursamaz ve inatçı tavırlarla yansır. Her zaman yeni bir aşk ve seks potansiyelleri vardır.

Turuncu
Duygusal, hassas ve yapıcı olanların rengi. Canlı, yaratıcı bir aşk yaşarlar. Renklerinin etkisiyle kimi zaman cansız, monoton ve melankolik seksin etkisi altında kalırlar.

Sarı
Entelektüel, zeki, hırslı, bazen de bencil olanların rengi. Aşkta umut duygusu aşılarlar. Neşeli ve sevecen âşıktırlar. Seks sırasında renklerinin etkisi altında kalıp duyarsızlaşabilirler. Aldatmaya meyillidirler.

 

Yeşil
Durgun, dengeli, ağırbaşlı ve istikrara önem verenlerin rengi. Aşkta özgürlük ve doyumsuzluk ararlar. Seks sırasında aşırı çekingenlik ve utangaçlık yeşil seksin özelliğidir.

Mavi
Güven ve sadakat hayatının vazgeçilmezliğini oluşturanların rengi. Tutkulu aşk yaşarlar. Başarıyı temsil etmelerine rağmen, en ufak bir şüphe ve güvensizlik, seks hayatında başarısızlığın kapılarını aralar.

Mor
Asilliği ve fazileti ön plana çıkaran, hayal dünyası zengin, sanata düşkün olanların rengi. Aşkta ruh ikizini ararlar. Renklerinin sekse olumsuz etkisi saygısızlık, küstahlık ve bencillik olarak yansır.

 

Kaynak: Elmaelma.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...