Seks renginiz hangisi ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Renklerin aşk ve seks hayatınızı etkilediğini biliyor muydunuz? Gündüzleri güven ve sadakat arayan eşler yatakta heyecan mı istiyor?

Bunları öğrenmek için çok kısa bir teste hazırsanız başlayalım.

Ad ve soyadınızda geçen harflerin çoğunluğu hangi renkteyse seçin ve ilerleyin.

Kırmızı
A, J, S, Ş, I, İ, R

Turuncu
B, K, T

Sarı
C, Ç, L, U, Ü

Yeşil
D, M, V

Mavi
E, N, H, Z

Mor
F, O, Ö, G, Ğ, P, Y

Kırmızı
Coşkulu, kendinden emin, bazen de kontrolsüz olan kişilerin rengi. İhtiraslı bir aşk yaşarlar. Bu renk sekse; kaba, umursamaz ve inatçı tavırlarla yansır. Her zaman yeni bir aşk ve seks potansiyelleri vardır.

Turuncu
Duygusal, hassas ve yapıcı olanların rengi. Canlı, yaratıcı bir aşk yaşarlar. Renklerinin etkisiyle kimi zaman cansız, monoton ve melankolik seksin etkisi altında kalırlar.

Sarı
Entelektüel, zeki, hırslı, bazen de bencil olanların rengi. Aşkta umut duygusu aşılarlar. Neşeli ve sevecen âşıktırlar. Seks sırasında renklerinin etkisi altında kalıp duyarsızlaşabilirler. Aldatmaya meyillidirler.

 

Yeşil
Durgun, dengeli, ağırbaşlı ve istikrara önem verenlerin rengi. Aşkta özgürlük ve doyumsuzluk ararlar. Seks sırasında aşırı çekingenlik ve utangaçlık yeşil seksin özelliğidir.

Mavi
Güven ve sadakat hayatının vazgeçilmezliğini oluşturanların rengi. Tutkulu aşk yaşarlar. Başarıyı temsil etmelerine rağmen, en ufak bir şüphe ve güvensizlik, seks hayatında başarısızlığın kapılarını aralar.

Mor
Asilliği ve fazileti ön plana çıkaran, hayal dünyası zengin, sanata düşkün olanların rengi. Aşkta ruh ikizini ararlar. Renklerinin sekse olumsuz etkisi saygısızlık, küstahlık ve bencillik olarak yansır.

 

Kaynak: Elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.