Şekillendirirken Bakım Yapan Dax Ürünleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

İçerdiği doğal yağlar ve özel bileşenler sayesinde saçlara mükemmel şekil veren, aynı zamanda saç sağlığını destekleyen Dax ürünleri Watsons’ta sizlerle. Bakım yağları ve şekillendirici ürünleri ile tüm dünyada kullanılan marka, seçkin ürünleri ile sizleri daha güzel görünen ve bakımlı saçlara sahip olmaya davet eder. Yüksek kullanıcı memnuniyeti ile rakiplerinden ayrılan ürünler, farklı çözümlerle saçlarda en iyi sonucu yaratmak için çalışır.

Neden Dax Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Dax, içeriğindeki doğal yağlar ile saçları doyasıya besler. Ürün içeriklerinde vitamin kompleksler ve protein kaynakları olduğunu görebilirsiniz. Bitki özlerinin bulunduğu ürünler, saça doğadan gelen bakımı sunar.
  • Kırılan ve yıpranan uçlar şekillenirken yağlarla onarılır.
  • Yavaş uzama, dökülme, kuruluk gibi sorunlar Dax ile geçmişte kalır.
  • Katı yağ formu sayesinde az miktarda ürün bile bol verim sağlar. Bu sayede bir kutu Dax, sıradan ürünlerden çok daha uzun süre kullanılabilir.
  • Ürün kullanımında tek kural düzenli kullanımdır. Kullanmaya başladıktan günler sonra sonucu görmeye başlayabilirsiniz.
  • Dax ürünleri silikon içermez.

Dax Gücünü Doğal Yağlardan Alır

Dax ürünlerini incelediğinizde ürünlerde saç bakım yağı bulunduğunu fark edebilirsiniz. Tatlı badem yağı, avokado özleri, ayçiçeği, jojoba, susam, aspir çiçeği, pamuk yağları gibi birçok farklı doğal içeriğin ürünlere besleyici özellik kattığı bilinir. Nem kaybı, yıpranma gibi sorunlara karşı saçları güçlendiren, nemlendiren yağlar haftada 1 veya 2 kez uygulandığında kısa süre içinde fark edilir sonuçlar sağlar. Doğal yağlar saçları ağırlaştırmaz, vitamin ve mineral desteği verir. Botanik yağlar sayesinde saça bakım yapan Dax, saç sorunlarını azaltmaya yardım ederken onu korumaya da destek olur. Saç sonrasında uygulanacak kimyasallardan veya şekillendiricilerin ısısından korunur. Böylece var olan hasar azalırken, saçta yeni oluşacak sorunların da önüne geçilir. Kırılmaları azaltan, saçı daha hızlı uzatan, parlaklık veren, bukle belirginleştiren, güçlendiren farklı kozmetiklere rastlamak mümkündür.

Dax Saç Bakım Ürünleri Kullanımı

Ürünlerin bazıları durulanan formda, bazıları ile durulanmayan özellikte olur. Şekillendirici ürünleri nemli saça sürerek uygulayabilirsiniz. Bazı ürünler kuru saça sürülmeye de uygundur. Durulanan formdaki ürünleri kullanırken ise ürün özelindeki kullanım talimatlarına dikkat etmeniz gerekir. Kimi krem şampuanlama sonrası saça sürülerek 3 dakika bekletilir ve ardından durulanır. Maskeler, sıcak havlu veya plastik bone ile 15 dakika saçta tutulur ve ardından arındırılır. Dax Supergro gibi bazı ürünler ise yıkama işleminden yarım saat kadar önce saça sürülür ve masajla saç derisine yedirilir. 10 dakika masajın ardından beklenir ve sonrasında saç yıkanır. Kimi Dax ürünleri saç uçlarına, kimi diplerine kimi ise tüm saça yedirilir. Ürünleri alırken kullanım önerilerini dikkatle incelemeli ve yönergeler uyarınca kullanmalısınız. Tüm saç tipleri için uygun olan marka, saçın uzaması, nemlenmesi, onarılması için tasarlanan farklı ürünleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt verir. Markanın tasarımları, retro görünümlü kutuları ile dikkat çeker. Ürünlerin paketleri genellikle oldukça büyüktür. Dax’lar, seyahatlerde de sizlere eşlik edebilmesi için seyahat boy ambalajlarda sunulur. Büyük veya küçük boy saç kremlerini, maskelerini alarak, saçların hem şekillendirme hem de bakım ihtiyaçlarına yanıt verebilirsiniz. Markanın ürünleri hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilir, tüm saç tipleri için uygundur. Dax’ın kısa sürede büyük yankı uyandıran ve sadece Watsons’ta bulabileceğiniz ürünleri de vardır. Kaliteli ürünleri ayrıcalıklı alışveriş seçenekleri ile sizlere sunan Watsons’ta, Türkiye’de yalnızca Watsons mağazaları ve online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz Dax markalı ürünlere rastlayabilirsiniz. Siz de bu markanın kalitesiyle saçlarınıza hayat vermek için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

More from the blog

İstanbul’da Yetişkin Tramblon Parkı

Yeni nesil eğlence parkları arasında öne çıkan Flyzone Trambolin Parkı, birbirinden iddialı parkurlarıyla konuklarına çarpıcı bir deneyim sunuyor. Yüksek kalitedeki trambolinleri sayesinde ayaklarınızı yerden...

Aracınızın Yağ Değişimini Güvenle Yapabilmeniz İçin Öneriler

Aracınızın periyodik bakımlarını uzman ellerde yaptırmak ömrünü uzatırken, güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamınıza olanak sağlar. Araç bakımının düzenli aralıklarla yapılması aynı zamanda...

Mega HairTrans markası ‘Avrupa’nın En Başarılı Saç Ekim Merkezi’ seçildi

Best Of Year Awards 2020 Yılın Enleri Ödülleri Töreni’nde, Mega HairTrans markası ‘Avrupa’nın En Başarılı Saç Ekim Merkezi’ seçildi. Ata Çağlayan ve Banu Noyan’ın düzenlediği,...

“Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York Times Square’de tanıtıldı

Çin'in 5 Kasım'daki 2. Uluslararası Uluslararası İthalat Fuarı'nın açılış gününde, “Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York'taki Times Square'de tanıtıldı ve dünyanın dört bir...