Sarı Saç Rengi Nostaljisi; Tarihin En Gözde Sarı Saç Renkleri

Sarı Saç Boyası Renkleri
Sarı Saç Boyası Renkleri
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Sarı saç rengi her ten rengine gitmez ama yine de her kadın en az bir kere sarı saçı dener. İşte size sarı saç rengi hakkındaki her şey…

Sarı saçlarından kim suçlu bilinmez ama sarı saç rengi, sarı saç tonları, bizim gibi Doğu ve Ortadoğu ülkelerinde muhtemelen az bulunur olması sebebiyle çok aranan saç rengi olduğu da su götürmez. Esmer, kumral ya da açık tenli fark etmez ama tüm kadınların saç rengi geçmişlerinde muhakkak bir sarı saç rengi dönemi bulunur. Üstelik onca saç rengi arasında sarı saç rengi her ten rengine gitmez ama yine de her kadın en az bir kere sarı saçı dener.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilmeniz Gereken En Güzel Sarı Saç Rengi Modelleri

Aslında sarı saç rengi, sarı saç tonları iyi ayarlanmak suretiyle ve çok keskin bir esmerliğin söz konusu olmadığı durumlarda uygun sarı saç boyaları ile her kadında havalı bir görünüm yaratır. Ve hepimiz biliyoruz ki kadınlar havalı olmaya bayılır. Bu yüzden eğer sarı saç renkleri uzun yıllardır hayaliniz ise ve sarı saç bir türlü karar veremediğiniz ya da cesaret edip yaptıramadığınız için içinizde bir ukte bırakıyorsa yazımızı dikkatlice inceleyin. Sonunda vereceğiniz karar her ne olursa olsun her kadın daima çok güzeldir bunu da unutmayın.

İşte size sarı saç rengi hakkındaki her şey…

Sarı Saç Rengi Nostaljisi; Tarihin En Gözde Sarı Saç Renkleri

Her ne kadar sarışının adı esmerin tadı var deseler de aldanmayın. Bazen isim pek çok şeyin önüne geçebiliyor. Örnek mi, buyurun biraz nostaljiye,  işte Hollywood tarihinden ismini altın harflerle yazdırıp geçen sarı saç renkleri olan aktrisler.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Yüz tipinize göre saç modelleri ve saç kesimleri

Faye Dunaway

Faye Dunaway Sarı Saç Rengi
Faye Dunaway Sarı Saç RengiOnu hepiniz başrolünü Warren Beatty ile paylaştığı bir Arthur Penn filmi olan Bonnie and Clyde’ den hatırlayacaksınız. Filmde warren beatty’nin güzel, başarılı ve gözü pek ortağı olarak her sarı saç sahibi kadının aptal olmayacağını akıllara kazımıştı. Eğer sarı saçlar ile hem güzel hem de akıllı görünmek istiyorsanız işte stil ikonunuz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bal köpüğü saç rengi

Manken Twiggy

Twiggy Sarı Saç
Twiggy Sarı SaçBelki siz sarı saç tonları ile hem sarışın hem masum bir hava istiyorsunuz. O zaman sizi 1960lar’da her genç kızın benzemek istediği ve dünyanın ilk süper modeli olan masum yüzlü Twiggy ile tanıştıralım.  Bir dönem sarı saç modellerinde en aranılan isimdi ve saçlarını onun gibi yapmayan genç kız kalmamıştı.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bahar için en güzel sarı saç tonları!

Brigitte Bardot

Brigitte Bardot Sarı Saç Modeli
Brigitte Bardot Sarı Saç Modeli

Sarı Saçlı olmak sizin için aynı zamanda iddialı olmak demekse “ Ve Tanrı Kadını Yarattı” filminin başrol oyuncusu olan bu muhteşem kadından daha iddialı ne olabilir inanın bilemiyoruz.  Bu yüzden kararınızı verin ve hemen sarı saç boyalarını incelemeye başlayın.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Karamel Saç Rengi ve Modelleri

Marylin Monroe

Marilyn Monroe Sarı Saç Modeli
Marilyn Monroe Sarı Saç Modeli

Dünyanın tartışılmaz gelmiş geçmiş en gizemli ve çekici güzelliğine sahip olan kadını hiç kuşkusuz doğal sarı saç tonları ile Marylin Monroe’dur.  Marylin, hem masum, hem seksi, hem çekici, hem cazibeli hem de akıllı bir sarışın olarak hafızalardan hiç silinmeyecek bir idol. Yani sarı saç sizin için her şey demek ise örnek alacağınız sarışın Marylin olacak. Tavsiyemiz şayet yüz hatlarınız uygunsa sadece sarı saçları değil sarı saç modelleri de aynı yaptırmanız. Ne kadar havalı bir sarışın olduğunuzu yolda yürürken size dönen başlardan anlayacaksınız zaten,  ayna karşısından ayrılıp dışarı çıkabilirseniz tabii.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Yazın en güzel 8 saç rengi

Grace Kelly

Grace Kelly Sarı Saç Boyası
Grace Kelly Sarı Saç BoyasıHayatının trajik bir şekilde sona ermesinin üzücü hali bir kenara bırakacak olursak gerçekten masallardaki gibi bir hayata sahip olmuş bir kadındı.  Kendisine aşık bir eş, güzel çocuklar ve muhteşem bir saltanat hayatı. Grace Kelly sarışınlığı kendini doğuştan prenses hisseden her kadın ilk tavsiyemiz. Kendisi sarı saç modelleri içinde bizim de favorimiz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Ombre Saçlar ile Modanın Takipçisi Olun

Sarı Saç Boyası – Tonları 2015

Eğer hala tam kararınızı veremediyseniz sizi günümüzün 2015-2016 sarı saç modası ile baş başa bırakalım. Aşağıda inceleyeceğiniz şık ve havalı sarı saç modelleri karar vermenizi kolaylaştırabilir.

Sarı Saçlı Ünlüler ve Sarı Saç Modelleri

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin Kızlarda En Sevdiği Saç Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.