Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkıyor?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi modelininçıkış tarihine Samsung’un önemli isimlerinden Dong-hoon Chang’dan onay geldi.

Bilindiği üzere Samsung, yakın zaman sonra merakla beklenen amiral gemisi modeli Galaxy S5’i piyasaya sunacak. Daha önce Galaxy S5’inkavisli bir yapıda olup olmayacağı kesinlik kazanmış ve Galaxy S5’in5.25-inch QHD ekran üretiminin başladığı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S5’in çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi geldi.

Aslında Galaxy S5’in çıkış tarihi şimdiye kadar tahmin ediliyordu. Ancak Samsung’un önemli isimlerinden birisi olanDong-hoon Chang bu olaya geçtiğimiz gün açıklık getirdi. Koreli inews24′e konuşan Chang, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5’in Şubat ayında düzenlenecek olan MWC etkinliğinde açıklanacağını onayladı. Bu onayla birlikteGalaxy S5‘in çıkış tarihi de kesinlik kazanmış oldu.

Öte yandan şimdiye kadarki gelen bilgiler ışığında Galaxy S5’te, 64-bit Exynos işlemci ve 5.25-inch Quad HD (1440 x 2560) AMOLED ekranın yer alması bekleniyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.