Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkıyor?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi modelininçıkış tarihine Samsung’un önemli isimlerinden Dong-hoon Chang’dan onay geldi.

Bilindiği üzere Samsung, yakın zaman sonra merakla beklenen amiral gemisi modeli Galaxy S5’i piyasaya sunacak. Daha önce Galaxy S5’inkavisli bir yapıda olup olmayacağı kesinlik kazanmış ve Galaxy S5’in5.25-inch QHD ekran üretiminin başladığı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S5’in çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi geldi.

Aslında Galaxy S5’in çıkış tarihi şimdiye kadar tahmin ediliyordu. Ancak Samsung’un önemli isimlerinden birisi olanDong-hoon Chang bu olaya geçtiğimiz gün açıklık getirdi. Koreli inews24′e konuşan Chang, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5’in Şubat ayında düzenlenecek olan MWC etkinliğinde açıklanacağını onayladı. Bu onayla birlikteGalaxy S5‘in çıkış tarihi de kesinlik kazanmış oldu.

Öte yandan şimdiye kadarki gelen bilgiler ışığında Galaxy S5’te, 64-bit Exynos işlemci ve 5.25-inch Quad HD (1440 x 2560) AMOLED ekranın yer alması bekleniyor.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...