Sadece 15 dakikada seksi dudaklara kavuşun

seksi dudak
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Birçok kadının hayali etkileyici kırmızı bir ruj sürmek. Fakat çoğu kadın ince dudakları nedeniyle o çok beğendiği kırmızı rujlara mesafeli duruyor.  Artık küçük bir dolgu işlemiyle dolgun ve seksi dudaklara kavuşmak mümkün.

Dudaklara hyalüronik asit enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen dudak dolgusu işlemi 10-15 dk’da tamamlanabiliyor. Dudak dolgusunda önemli olan doğru miktarda hyalüronik asitin dudağın doğru kısımlarına uygulanması. Doğru uygulanmadığı takdirde ortaya çirkin sonuçlar çıkabiliyor. Dudak dolgusunda doğal görüntüyü elde edebilmek önemli, bu nedenle kullanılacak dolgu malzemesinin ve uygulamayı yapacak hekimin iyi seçilmesi gerekiyor.

Dudak dolgusu kısa ve ağrısız bir işlem olduğundan yaptırdıktan sonra sosyal yaşantınıza devam edebilir, işinize gidebilirsiniz.

Dudak dolgusuna tamamlayıcı işlem olarak burun kenarlarından dudak kenarlarına inen ince çizgilere yani nazolabialere de dolgu uygulanabiliyor, bu işlem yüzünüze daha genç ve dinamik bir yüz ifadesi kazandırılabiliyor.

 

Op Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.