Saçlarınız Yeni Yılda Abba ile Yenilenecek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saç bakımında tamamen doğal yollardan elde edilmiş botanik içerikler kullanılarak üretilen ve bu sayede yüksek performans sağlayan Abba, yeni yılda da kendine özen gösteren sofistike kadınların tercihi olacak. Mottosu doğadan ilham alarak saf, doğal ve yüksek performanslı ürünler geliştirmek olan Abba, bilim ve doğanın işbirliğini derinlemesine keşfettikçe, bunu formüllerine de yansıtıyor. %100 Vegan olması, sentetik boyar maddeleri, sülfat ve DEA içermeyen maddeler içermeyen ürünleri ile Abba ilkelerine ne kadar bağlı olduğunu kanıtlıyor.

Güçsüz saçlarınız Abba’nın hacimlendirici spreyi ile sağlık kazanıyor

Saç şekillendiricileri içerdiği bitkisel formüller sayesinde güçsüz saçları derinlemesine onarır ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Abba “Köklerden Hacimlendirici Sprey”, içerdiği asai üzümü ekstresi ile saça göz alıcı bir parlaklık sağlarken gingko biloba sayesinde saçı kökünden kuvvetlendirir ve kalınlaştırır. Abba hacimlendirici saç jölesi; saçlarınızı mevsimsel etkilerden korur, uzun süre yüksek performans sağlayarak ince ve sönük saçlara sağlıklı hacim kazandırır.

Hacimlendirici Saç Jölesi
(200 ml) – 59 tl
Köklerden Hacimlendirici Sprey (250 ml) – 64 tl

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.