Saçlarınız Daha Sık ve Doğal

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fue Yönteminde “Perkutan Ekim Tekniği” ile

Bu hem kadınlarda hem de erkeklerde fiziksel ve buna bağlı olarak da psikolojik sorunlara sebep olan bir durumdur.

Ethica Tıp Merkezlerinde uygulanan, saç dökülmesi sorununa acı, ağrı hissi yaşanmadan kökten çare olacak Fueyöntemi”Perkutan Ekim Tekniği”ile doğal ve dökülmeyen saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç ekimi konusundaki en başarılı teknik olan Fueyöntemi”Perkutan Ekim Tekniği”,saç köklerinin çok ince uçlu iğneler yardımıyla tek tek alınması ve köklerin iğnelerle açılan delikler içine çıkış açılarına uygun olarak yerleştirilmesi işlemidir.

Saç ekim operasyonlarında ekim alanına uygulanacak cm2 deki kök yoğunluğunun belirlenmesi operasyonun başarısını ve kalitesini göstermesi açısından çok önemlidir. Normal saç teli kalınlığına sahip bir insanın cildi görünmeyecek şekilde saçları olması için cm2 de 40-45-50 kök ekilmelidir. “Perkutan Ekim Tekniği” ile bu sayıları elde etmek mümkündür.
Saç ekim operasyon sonucunun başarısında ekim sıklığı (density) kadar, saçların doğal açılar ile ekilmesi de önemli bir kriterdir. Perkutan Teknik ile ekim, saçlara doğal açılarını vermekte büyük kolaylık sağlamaktadır.

Fueyöntemi”Perkutan Ekim Tekniği”nde ekim yapılan iğne uçları ince olduğundan iyileşme süresi çok hızlıdır ve hiçbir yara izi kalmaz. İşlem sırasında hasta ağrı, acı ve sızı gibi hisler de duymaz.

Fueyöntemi “Perkutan Ekim Tekniği” ile operasyon sonrası hastaların yüzünde şişme, morarma gibi komplikasyonlar yaşanmaz, ayrıca herhangi bir kesi ya da dikiş olmadığı için saçını kısa kullanmak isteyenlerin tercihi olan bir yöntemdir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.