Rüyalar ile ilgili öğrenmeniz gereken gerçekler!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uyku hayatımızın önemli bir parçası ve tabii rüyalar da…

Çoğumuz uyandığımızda rüyalarımızı yorumlamaya çalışır, bir şeye işaret edip etmediği hakkında fikir yürütürüz.

Yüzyıllardır gizemi hakkında konuştuğumuz rüyalarla ilgili hala bizi şaşırtan gerçekler ortaya çıkıyor.

Bakın bilmediğimiz neler varmış!

Rüyamızda sadece tanıdığımız insanların yüzlerini görürüz.Rüyamızda tanımadığımız insanları gördüğümüzü düşünebiliriz, ama aslında gördüğümüz yüz bir şekilde karşılaştığımız ama hatırlayamadığımız birine ait yüzdür.

Rüyada hareket ederken gerçekte beden de hareket etmek ister. Ama beyin rüya görürken vücudu felçe benzer bir durumda tutar ve rüyada hareketi engeller. Uykuda yürüyen ve hareket edenlerde beyin vücudu hareketsiz tutma rolünü tam olarak yerine getirememektedir.

Her insan rüya görür. Eğer hiç rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, bu rüya görmediğinizden değil gördüğünüz rüyayı unuttuğunuzdandır.

Rüyalar dış dünya ile iletişim halindedir. Dış dünyadan duyulan sesler ya da ışıklar, rüyalarımızla iletişime geçip rüyalarımızın gidişatını değiştirebilirler. Duyulan gürültünün rüyada da hissedilmesi, tuvalete sıkıştığımızda rüyamızda da sıkışmamız ya da tuvalete gitmemiz gibi.

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.