ResellerClub inanılmaz teşvikler ile Affiliate Programını kuruyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lider Alan adı ve Hosting sağlayıcısı ResellerClub, Affiliate Programını 1 Haziran 2012 tarihinde kurmuş bulunmaktadır. Affiliate programı kurulumu bakımından eşi benzeri bulunmamak ile birlikte,Web Servis Endüstrisinin tek öreneği olarak gösterilebilir.

Programın ana yapısı itibari ile en önemli özelliklerinden biri, Affiliate’in satış başına 190,00 TL kazanmasıdır. ResellerClub aynı zamanda bu yapıyı son derece büyük ve etkili İş Geliştirme Uzmanları ve müşteriye dönüştürme sürecinde yardımcı olacak adanmış Affiliate Yönetim ekibiyle güçlendirecektir.

1998 yılında kurulan ResellerClub, 14 yıllık deneyimi ve uzmanlığı; dünyanın en büyük 8. ve en hızlı büyüyen 4. Alan adı Registrarı yapmıştır. 100.000’den fazla Reseller referansı ile güvenilir marka imajı, devamlı pazar harcamaları ve Bayilerinin iyi niyeti; Affiliate Programının başarılı olmasını sağlayacaktır.

ResellerClub ve affiliateleri, programı her yönüyle yönetmek için Post Affiliate Network(PAN) adını verdiğimiz en iyi Affiliate Takip Sistemini kullanacaktır. PAN Kontrol Paneli ile, affiliateler devamlı sürümü yükseltilen yüksek kaliteli bannerlar, text linkleri gibi bloglarında, websitelerinde, emaillerinde kullanacakları birçok materyele sahip olacaklardır.

ResellerClub’ın kurucusu Bhavin Turakhia dediği gibi ” Son kurulumumuz olan Reseller Hosting’ten sonra, bütün enerjimizi Affiliate programına harcama amacındayız. Beta testi ve düzenlemesinden haftalar sonra,Affiliate Partnerlerinin karlarını optimize edecek bu programı başlattığımızı duyurmaktan mutluluyuz. Bugün, ResellerClub, yıllara yaygın deneyimi ve Partnerlerinin işletme bazındaki en iyi karlarla çalışmalarını sağlayacak yetenekli ve yüksek motivasyonlu ekibiyle çalışmanın gururunu taşımaktadır.”

Shridhar Luthria, Pazarlama & İş Geliştirme Direktörü diyor ki ” Affiliatelerine kazançlarını maksimize edecek ekipmanları sağlayarak müşteriye çevirme işlemini arttıracak çözümler sunmak ResellerClub’ın ana görevidir. Sanat Harikası Alt Yapımız kadar İş Gelitirme ekibimiz de, bu programın sadece bizim için karlı olması değil aynı zamanda affiliatelerimiz için karlı olmasını sağlayacaktır.

ResellerClub Hakkında:

ResellerClub (http://tr.resellerclub.com/affiliates) dünyaca tanınmış en popüler Web Hosting, Alan Adı Kayıt ve Web Hostu, Web Tasarımcıları, Teknoloji Danışmanları ve Alan adı Bayileri için Web Yapı Ürünlerinin Sağlayıcısıdır.

 

ResellerClub Lokal ile, ResellerClub; alan adları global dağılımını yeniden inşa etmektedir.

 

Şuanki Bayi Sayısı: 100.000’den fazla

Alan Adı: 5 Milyondan Fazla

Servis Verilen Ülkeler: 200’den fazla

Ekip Gücü: 100’den fazla

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.