Rémy Martin, Park Hyatt İstanbul Maçka Palas’taki Geceye Tat Verdi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli Genel Müdürü Harun Dursun’un ev sahipliğinde, Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli’nin terasında gerçekleşen davette, aralarında Atıl Kutoğlu ve Yalçın Ayaydın’ın da bulunduğu seçkin konuklar, Rémy Martin VSOP ve XO tadımı yaparak keyifli bir akşam geçirdi.

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli Genel Müdürü Harun Dursun’un ev sahipliğinde Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli’nin terasında 22 Mayıs akşamı gerçekleşen davette, aralarında Atıl Kutoğlu, Yalçın Ayaydın, Funda Baltalı ve Naci Başerdem’in de bulunduğu konuklar buluştu. Gecede konuklar Rémy Martin VSOP, XO ve konyaklı kokteyl ikramlarına puroları ile eşlik ederek yazı karşılamanın keyfini yaşadılar.

Türünün dünyadaki en popüler örneklerinden Rémy Martin VSOP (Very Special Old Pale), genç bir konyak mahsulünün 4 ile 14 yıl süresince meşe fıçıları içerisinde bekletilmesiyle ortaya çıkıyor. Kadifemsi dokusu ve zengin aromaları ile ihtişamlı bir konyak harmanı olan Rémy Martin XO (Extra Old), ise en genç konyağın 14 ile 37 yıl süresince bekletilmesi sonucu elde ediliyor. XO’nun mükemmel tadının sırrı meyve, baharat ve çiçek özlerinden geliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.