Rémy Martin, Park Hyatt İstanbul Maçka Palas’taki Geceye Tat Verdi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli Genel Müdürü Harun Dursun’un ev sahipliğinde, Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli’nin terasında gerçekleşen davette, aralarında Atıl Kutoğlu ve Yalçın Ayaydın’ın da bulunduğu seçkin konuklar, Rémy Martin VSOP ve XO tadımı yaparak keyifli bir akşam geçirdi.

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli Genel Müdürü Harun Dursun’un ev sahipliğinde Park Hyatt İstanbul Maçka Palas Oteli’nin terasında 22 Mayıs akşamı gerçekleşen davette, aralarında Atıl Kutoğlu, Yalçın Ayaydın, Funda Baltalı ve Naci Başerdem’in de bulunduğu konuklar buluştu. Gecede konuklar Rémy Martin VSOP, XO ve konyaklı kokteyl ikramlarına puroları ile eşlik ederek yazı karşılamanın keyfini yaşadılar.

Türünün dünyadaki en popüler örneklerinden Rémy Martin VSOP (Very Special Old Pale), genç bir konyak mahsulünün 4 ile 14 yıl süresince meşe fıçıları içerisinde bekletilmesiyle ortaya çıkıyor. Kadifemsi dokusu ve zengin aromaları ile ihtişamlı bir konyak harmanı olan Rémy Martin XO (Extra Old), ise en genç konyağın 14 ile 37 yıl süresince bekletilmesi sonucu elde ediliyor. XO’nun mükemmel tadının sırrı meyve, baharat ve çiçek özlerinden geliyor.

More from the blog

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

Yılbaşı Gecesi için Yılbaşı Ağacı Alternatifleri

Yılbaşı gecesinin yaklaştığı şu günlerde en çok araştırılan konulardan birisi olan yılbaşı ağacı alternatifleri ile alakalı olarak sizlere önerilerde bulunacak ve detaylara eğileceğiz. Yeni...

Evinizi Yılbaşına Hazırlamaya Ne Dersiniz?

Yılbaşı konseptini en güçlü şekilde hissettirmek için kokuları tercih edebilir, evinizi birbirinen güzel kokulu mumlarla donatabilirsiniz.

Türkiye’nin En Popüler Youtuber’ları

Bugün farklı bir konuya değinmek istedik ve fikir sahibi olun, daha iyi seçenekleri değerlendirin diye Türkiye'nin en popüler Youtuber'ları ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunabilmek...