Rafinera’dan Diyetinizi Destekleyecek Egzersiz Önerileri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

44395
Diyetinizi Destekleyecek Egzersiz Önerileri

Sağlıklı zayıflama ve form tutma konusunda verdiği hizmetlerin yanı sıra beslenme ve diyet konusunda önemli bilgiler paylaşmaya devam eden Rafinera, özellikle diyet yapanlar için kısa bir egzersiz turu hazırladı.

Rafinera,  özenle hazırladığı sağlıklı menülerini, farklı günlük kalori seçenekleriyle kapımıza kadar ulaştırırken, 7/24 erişilebilen web sitesinde, günlük kalori hesaplayıcısı,  gerektiğinde danışabileceğimiz online diyetisyeni ve egzersiz önerileriyle sağlıklı bir bedene kavuşmamızda önemli rol oynuyor. Sağlıklı zayıflama ve form tutma konusunda verdiği hizmetlerin yanı sıra beslenme ve diyet konusunda önemli bilgiler de paylaşan Rafinera, özellikle diyet yapanlar için kısa bir egzersiz turu hazırladı. Kol ve bacakların ısınması ile başlayan Rafinera Egzersizleri karın, bel, sırt ve kalça kaslarını çalıştıran egzersizlerle devam ediyor. Rafinera’nın, setler halinde yapılan bu 15 egzersizi sadece, tamamen sağlıklı kişiler için uygundur. Siz de egzersizlerin hareketli görsellerine http://www.rafinera.com/tr/egzersiz-onerileri adresinden ulaşabilirsiniz.  

More from the blog

En Leziz Detoks Çorbası Tarifleri İle Hafiflemeye Hazır Mısın?

Vücudundaki toksinlerden arınmanın çok kolay bir yolu mevcut: Detoks çorbası. Damak tadına göre, sevdiğin sebzelerden seçtiğin detoks çorbaları ile ödemden kurtulabilir ve zinde bir...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...

Göbek Eritme Egzersizleri ve Beslenme Yöntemleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte göbek eritme egzersizleri ve beslenme yöntemleri konusunda ciddi araştırmalar yapan bayan okuyucularımızı aydınlatmak istiyoruz.