Pure Beauty’ den Yasemin Suyu Özlü BB Krem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pure Beauty’den devrim niteliğinde yeni bir ürün… BB Krem olarak da bilinen Blemish Balm Krem en son yenilikçi araştırmalar ve yüksek kalite standartları ile üretildi. Kolay uygulanması ve hızlı sonuç vermesi ile ön plana çıkan Pure Beauty BB Krem, doğal içeriği sayesinde cildinize daha genç ve kusursuz bir güzellik veriyor.

Pure Beauty Yasemin Suyu Özlü BB Krem sadece yüz makyajınızda kullandığınız ağır kapatıcılara hafif ve doğal bir alternatif değil, cilt bakımınız için de birçok işlevi bir arada sunuyor.

Pure Beauty’nin geliştirdiği Yasemin Suyu Özlü BB Krem, lekeli ve akneli ciltler için muhteşem bir kapatıcı özelliğe sahip olmasının yanı sıra cilt dokusunu iyileştiriyor. UV koruma özelliği de olan nemlendirici ve ferahlatıcı ürün, anti aging ve anti-oksidan özellikleri ile cildi besleyerek parlaklık veriyor ve kırışıklıkları onarıyor.

Dermatolojik olarak test edilen Pure Beauty Yasemin Suyu Özlü BB Krem tüm cilt tipleri için uygundur.

Pure Beauty Yasemin Suyu Özlü BB Krem tüm Watsons Mağazaları’nda…

Fiyatı: 23.90TL

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.