Puma for Alexander McQueen Joust 2012 Koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınlar ve erkekler ayakkabı seçimleri konusunda yarışabilir mi? Kimler daha çok ayakkabı tutkunu? Peki, kimler daha çok spor ayakkabı sever?

 • Puma yeni sezonunda bir kez daha bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü spor ayakkabı markası moda dünyasının dev markalarından Alexander McQueen ‘le yeni bir koleksiyon hazırlığı için anlaşıyor. Puma’nın yeni yolcuğu için hazırlanan “Joust” sneakerlar, spor şıklığa önem veren herkes için bir tutku haline dönüşebilir!.

  Sonbahar-Kış 2012 sezonu için özel hazırlanan sneakerlar sokak modasının nabzını yükseltecekmiş gibi gözüküyor. Aralarından seçim yapmak elbette çok zor çünkü, her modelden bir tane dolabımızda olsa ancak ruhumuzu tatmin edebiliriz, diye düşünüyoruz.

  Puma Joust koleksiyonunda kadınların ve erkeklerin fikir ayrılığı yaşayacağını düşünmüyoruz. Malum koleksiyonun her detayı şıklığınız için düşünülerek tasarlanmış. Deri sneakerlar siyah, kırmızı, taba ve gri renkleriyle yeni sezonun renk paletinin de habercisi oluyor.

  Yükselen seslerinizi şimdiden duyar gibiyiz. Elbette hepimiz yeni Puma for Alexander McQueen ayakkabıların Türkiye mağazalarında yerini almasını sabırsızlıkla bekliyoruz!.

   

  Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.